Ev Botu Nasıl Yapılır? Kolay Ev Botu Yapılışı

Kış aylarında çocuklar başta olmak üzere aile bireylerinin ev botu giymesi sıcacık bir kış anlamına gelir. Çocuk ev botu yapılışı aslında çok kısa bir zamanımızı alır. Bot yapımında istediğiniz türden ip tercih edebilirsiniz. Ancak kadife ipleri tercih etmeniz hem botun kısa sürede bitmesini, hem de daha sıcak tutmasını sağlar. Kolay ev botu yapılışı ile ilgili yazılarımız videolarla desteklenmiş halde daha önce yayınlanmıştı. Ayrıca canimanne.com YouTube kanalında da ev botu nasıl yapılır konulu videolarımız mevcuttur.

Kadife ipten ev botu yapımı /panduf yapımı /kız ve erkek çocukları için /ev botu yapımı

Kanalımda örgü,patik,patik modelleri,iki şiş patik,tunus işi patik,bebek patiği,çeyizlik patik,kolay patik,örgü hırka,yelek,örgü kazak ve daha birçok şeye ulaşabilirsiniz. Saç örgü bay bayan çorap ya…
Ev Botu Nasıl Yapılır

Ev Botu Nasıl Yapılır?

Ev botu yapılışı ile ilgili bilgi almak isteyenler için belirtmek gerekirse; ilmek sayısını ayak numarasının büyüklüğüne göre artırabilirsiniz. Aşağıda anlatılan ev botu yapımı 33 – 34 numara ayakkabı giyenler için uygundur. Çocuklar için yapabileceğiniz bu botun daha büyüklerini kendiniz ve sevdikleriniz için de yapabilirsiniz. Çocuk panduf yapımı olarak da nitelenen bu anlatımımız aşağıdaki videolu ev botu yapılışı ile desteklenmiştir. Videoda botun yapılışı baştan sona kadar detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Sitemizdeki diğer sayfalardan örgü çocuk botu yapılışı ile ilgili yazılı, videolu ve resimli içeriklere ulaşabilirsiniz.

blank
Ev Patiği Yapılışı

Kolay Ev Botu Yapılışı

Kolay Ev Botu Yapılışı

Kolay ev botu yapılışı için tercihen kadife iple beraber bir çift keçe tabana ihtiyacımız var. Ev botu nasıl yapılır diye merak edenler için, bu bot 3.5 numara tığ ile örülebilir. Çocuklarınızın ayaklarını sıcacık tutacak olan ve çok beğenecekleri bu botun yapımı için öncelikle keçe tabandaki deliklere çift batıyoruz. Sadece topuk bölümündeki deliklere üçer çift batıyoruz. Keçenin etrafını bir tur döndükten sonra 12 deliğe çift batıyoruz. Daha sonra üç çift işaretleyici takıyoruz. Üç çift ve çift olarak ayarlıyoruz.

Ev botu yapımı için devam ediyoruz ve iç bölümünden ilmek alıyoruz ve sık iğne örüyoruz. Daha sonra trabzan denilen örneği yapıyoruz. Ev patiği yapımı detaylı bilgi için aşağıdaki videoyu izleyiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ