Evde kolay mumluk yapımı

Ev dekorasyonu konusundaki merakım hızla devam ediyor! Sürekli araştırıyorum ve soruşturuyorum, en güzelini, en doğrusunu öğrenmek için. Çünkü evime o kadar çok önem veriyorum ki; her daim düzenli ve modern durmasını istiyorum. Böyle olunca da hayal gücümün sınırlarını zorluyorum ve farklı dekorasyon fikirleri ile evimi renklendiriyorum.

canım anne-1

Sizlere de önerim her daim aynı görünümde olan evlerinizi ufak dokunuşlar ile bambaşka bir hale getirin. İnanın kendinizdeki bu ilerlemeyi ve evinizdeki yenilikleri gördükçe hızınızı alamayacaksınız ve sürekli üretmeye başlayacaksınız.

canım anne-5

Ben her daim samimiyetten ve sıcaklıktan yanayım bu yüzden evimde de aynı sıcaklığı görmek istiyorum. Bu sıcak atmosferi yakalamamın en doğal yolu ise tabii ki romantizmin simgesi olan mumlardan geçiyor. Mumları tek başına öylece ortaya koymak olmaz tabii. En az mumlarınızın sıcaklığı kadar görünüşünün de önemli olduğunu unutmamalıyız.

canım anne-4

Bu yüzden birbirinden güzel mumluklar ile evimizdeki o uyuma bir yenisini daha ekleyebiliriz. Peki mumlarımızı kendimiz yapamaz mıyız? Tabii ki yapabiliriz! Hiç vakit kaybetmeden hemen kağıt kalemlerinizi hazırlayın ve bu güzel kendin yap projesi olan mum yapımı not edin!

canım anne-3

 için malzemelerimiz; bir adet orta boy kalın mum, 8/10 adet çubuk tarçın, silikon, organze kurdela veya hasır ip. Öncelikle çubuk tarçınlarımızı alıyoruz ve mumumuzun etrafına silikon tabanca yardımı ile yapıştırıyoruz. Ardından kurumasını bekliyoruz ve çubuk tarçınlarımızın etrafına kurdela veya ip yardımı ile fiyonk yapıyoruz.

Şimdiden hepinizin ellerine sağlık! Sıcacık evlerinizde huzur dolu günler diliyorum!

canım anne-2

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ