Evi Daha Büyük Göstermek Mümkün mü?

Evi Daha Büyük Göstermek Mümkün mü?

Evimi nasıl geniş gösteririm diye soran takipçilerimiz için bugün bu konunun püf noktalarını paylaşıyoruz. Evi daha büyük göstermek için neler yapılabilir? Evin odaları olduğundan büyük görünür hale getirilebilir mi? dekorasyona meraklı hanımlar bu konuları merak ediyor. Evlerin daha büyük görünmesi için bazı ipuçları bulunuyor. Küçük evlerde oturanlar her ne kadar evlerine göre eşya alsalar da yine de odalar dar görünür. Odaları daha geniş göstermek için eşyaların yenilenmesine gerek yoktur. Ufak ve ucuz bazı yöntemlerle küçük odaları çok daha büyük göstermeniz mümkün…

evi-daha-buyuk-gostermek
Evi Daha Büyük Göstermek

Evimi Daha Büyük Nasıl Gösteririm?

Evi daha büyük göstermek isteyen hanımlar bu sorunun cevabını ararlar. Evimi nasıl büyük gösteririm diye merak edenler için bazı önerileri aşağıda sıraladık.

Sitemizde yer alan Kolay Ev dekorasyonu Fikirleri – Kendin Yap konulu yazımızı da inceleyebilir, diğer takipçilerimiz gibi siz de faydalanabilirsiniz.

Aslında evleri ve küçük odaları olduğundan daha büyük göstermek çok da zor değildir. İşte evi daha büyük göstermek için öneriler…

evi-daha-buyuk-gostermek
Evi Daha Geniş Göstermek

Küçük Odayı Büyük Göstermek için Öneriler

  • Evi daha büyük göstermek, küçük odaların daha geniş görünmesini sağlamak için öncelikle duvarlar için açık renkler tercih etmek gerekir. Bej, pembe gibi pastel tonlarda boya renkleri ya da duvar kağıtları seçilmesi odanın büyük ve tavanların daha yüksek görünmesini sağlar.
  • Duvar kağıdında veya duvar boyasında dört duvardan biri diğerlerinden daha açık renk yapmak da odanın daha büyük görünmesini sağlar.
  • Açık renk kuralı yerlere döşenecek tüm malzemeler için de geçerlidir. Koyu renk yer döşemesi odanın daha dar görünmesine yol açar. Kısacası duvarlarda ve yerlerde açık renkler kullanmak evi daha büyük göstermek için ilk adımdır.
  • Duvarlarda ayna kullanmak küçük odaların olduğundan büyük görünmesi için iyi bir yöntemdir. Açık renkli tablolar da kullanılabilir.
  • Dikey ve uzun aynalar odaların tavanı daha yüksek gösterir. Yatay aynalar ise odanın alanını büyük gösterir.
  • Spot lambalardan yararlanarak odanızı daha fazla ışıklandırın.
  • Tavan rengi olarak beyaz yerine açık mavi tonlarını kullanmanız tavanın yerden daha uzak görünmesini sağlar.
  • Duvarlardaki tüm aksesuarları tavana en yakın yerlere asmak evi daha büyük göstermek için uygulanabilir.
  • Büyük eşyalar ve dolaplar yerine gömme dolapları tercih edin.
evi-daha-buyuk-gostermek
Evimi Nasıl Daha Büyük Gösteririm?
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ