Farklı çilek lif yapılışı

Farklı çilek lif yapılışı görselliği güzel çilek temalı lif modelini detaylı video anlatımlı olarak izleyerek uygulayabilirsiniz. Fıstık tekniği ile kolay lif çalışmasıdır. Çilek lif modelini yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımızda kolaylıkla yapacağı lif modeli olacaktır.

Lif modelleri video anlatımlı olması youtube kanallarında yayımlanması hanımlarımıza kolaylık sağlarken lif modellerine ilgiyi de arttırmaktadır. Yeni tasarım ve yeni örneklerin devamı gelmektedir. Kızlarımızın çeyizlerinde lif örnekleri vazgeçilmezlerden olmaktadır.

Lif modellerini sayfamızda sizlerin beğenisine sunaya devam etmekteyiz. En yeni, favori lif modelleri, tasarım lif örnekleri sayfamızda bulunmaktadır.

Farklı çilek lif yapılışı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi yapabilirsiniz.

Yapılışı: İlk olarak altı zincir çekelim halka oluşturalım ve halkanın içine aralarda iki zincir çekerek fıstık yapalım toplamda sekiz fıstık yapalım. Devamında aralarda iki zincir çekip ilk yuvaya çift fıstık sonra üç tekli fıstık , çift fıstık ve tekli fıstık yaparak sırayı tamamlayyalım.

Çift yaptığımız fıstıklar arttırma yerimiz olacaktır. Çift fıstık ve tekli fıstık olarak sırayı devam edelim. Aynı mantık ile devam ediyoruz arada beyaz renk ip ile devam ederek çift fıstıklar çift tek olan yerler tek olarak devam ediyoruz. Toplamda on beş sıra örelim.

Yeşil ip ile devam ediyoruz. Kırmızı ve yeşil ip birlikte devam ediyoruz. Sonrasında tamamını yeşil ip ile örüyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Farklı çilek lif yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ