Kışlık Giyilmeyen Elbiselerinizi Değerlendirin

Kışlık Giyilmeyen Elbiselerinizi Değerlendirin

Kışlık giyilmeyen elbiselerinizi değerlendirin atmaya kıyamadığınız pantolon, kazak, gömlek gibi kıyafetlerden geri dönüşüm sağlayabilirsiniz. Gömleklerden kız çocukları için güzel elbise hazırlamak oldukça kolaydır. Eski gömlekleri atmayın geri dönüştürün linke tıklayarak video anlatımı izleyebilirsiniz.

Kıyafetler eskir atarız, modası geçer atarız, üzerimize olmaz atarız. Zamanında beğenip aldığımız elbiseleri atmadan farklı alanlarda kullanabiliriz.

Hem kendi el yapımımız olur hem de kendi yaratıcılığımızı kullanarak kıyafetleri değerlendirebiliriz. Eskimiş giysileri atmadan önce bir düşünün. Aşağıdaki eski giysileri değerlendirme yollarından birini siz de deneyebilirsiniz.

Kendin yap, geri dönüşüm fikirleri eski kıyafetleri değerlendirme videoları hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Sayfamızı ziyaret ederek video anlatımlardan faydalanabilirsiniz.

Kışlık Giyilmeyen Elbiselerinizi Değerlendirin

kislik-giyilmeyen-elbiselerinizi-degerlendirin

* Eski bir kışlık kazağın kollarıyla başlayalım. Kazağın iki kolunu aynı ölçüde keserek kışın ayağınızı sıcacık tutacak çorap elde edebilirsiniz. Uç kısmının açık bölgesini dikin. İsteğe bağlı olarak yan bölümlere ponpon da ekleyebilirsiniz. Çorabınız hazır.

kislik-giyilmeyen-elbiselerinizi-degerlendirin

* Örgü kıyafetlerinizin iplerini söküp kullanabilirsiniz. Kahve bardağı altı, çaydanlık altı gibi daha değişik modeller çıkararak kullanabilirsiniz.

* Yine kazak kollarıyla yapılacak farklı bir örnek de tozluktur. Kış mevsiminde bacağımızın üşümesini en aza indirir.

* Eski bir kışlık kazaktan bir çanta yapabilirsiniz. Kollarını keserek o mesafeyi diktiğimiz zaman alt bölgesini de dikiyoruz. Çanta sapı da yaptığımız zaman gayet hoş bir çanta olacaktır.

kislik-giyilmeyen-elbiselerinizi-degerlendirin

Kıyafetimize farklı bir tarz yaratarak da kullanabiliriz. Mesela kazağın kollarını kesip farklı bir hava katabiliriz veya boyun bölgesini üçgen şekilde kesebiliriz, belimize bir kemer yapabiliriz ve benzeri şeyler yaparak da kullanabiliriz.

*Yün kazağı makas yardımı ile ince ince keserek bir filenin her deliğine kestiğimiz kazak parçalarını bağlıyoruz. Bütün bağlama işlemi bittiği zaman çok şık bir paspas oluşmuş olacaktır. Bunu banyo veya dilediğiniz yerde  paspas olarak kullanabilirsiniz.

*Kazağın boyun bölgesinden yukarısını keserek ve o bölgeye lastik dikerek bir etek elde edebiliriz.

kislik-giyilmeyen-elbiselerinizi-degerlendirin

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ