Farklı lahana lif modeli yapılışı

Farklı lahana lif modeli yapılışı

Farklı lahana lif modeli yapılışı yuvarlak lif modeli sevenler için lahana lif modeli görselliği şık olan harika lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Çeyizlik lif örnekleri arayanlar için lahana lif modeli çok beğenilecek lif çalışmaları arasında yer alacaktır. Renk seçimini istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Elinize yatkın tığ ile örmeniz de fayda olacaktır.

Lahana lif modelleri sayfamızda farklı görselliği ile bulunmaktadır. Linke tıklayıp veya sayfamızı ziyaret ederek örneklere bakabilirsiniz. Ayrıca yeni tasarım lif modelleri, takım lif örneklerini de yine bulabilirsiniz. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Farklı lahana lif modeli yapılışı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elimize yatkın tığ seçimi

İlk olarak dokuz zincirle halka oluşturup, üç zincir çekip halkanın içine sık iğne yapıyoruz. Aralarda iki zincir çekip on altı sık iğne yapıyoruz. On altı gözenek oluşturmuş oluyoruz. Devamında yapmış olduğumuz gözeneklerin içine altı dolgulu fıstık uyguluyoruz. Toplamda sekiz fıstık yapıyoruz. Orta kısım için puf çiçek hazırlamış olduk,

Yapmış olduğumuz fıstıkların tepelerine tekrar fıstık uyguluyoruz. Aralarda zincir çekiyoruz. Farklı ip seçimi ile trabzan tekniği uygulayıp devam ediyoruz. İkinci ve üçüncü sırada arttırma uygulayıp trabzanları sıra sonuna kadar tamamlıyoruz. Modelin devamında örümcek tekniğini uyguluyoruz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Farklı lahana lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ