Farklı uzun lif modeli yapılışı

Farklı uzun lif modeli yapılışı

Farklı uzun lif modeli yapılışı yıldız tekniği ile yapılan orta kısmında puf çiçek detayı olan görselliği güzel lif modelimiz siz lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Ayrıca sayfamızda bir çok model uzun lif örneği mevcuttur.

Lif modelleri en çok sevilen el işleridir. Herkese hitap eden geniş model tercihi bulunan el örgüsü modelidir. Çeyizlerde sık sık gördüğümüz lif örnekleri damat bohçalarında da yer almaktadır. Takım lif modelleri çeyizlik lif modellerinde yine tercihler arasında olmaktadır.

Sipariş alan arkadaşlarımızda uzun lif modeli ve bir çok lif modelini sayfamızda bulabilir siparişleri içinde fikir edinebilirler. Yeni tasarım lif yapılışları ve en yeni modeller kadar kolay modelleri de sizlere buluşturmaya devam etmekteyiz. Yeni yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde lif modellerinin video anlatımlı olması oldukça fayda sağlamaktadır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Farklı uzun lif modeli yapılışı

Çizgili uzun lif modeli yapımı

Modelin yapımında 3 renk lif ipi ve 7 numara tığ kullanıyoruz

Beyaz renk iple orta kısımdaki kare parçayı yıldız tekniğiyle 8 fıstık eninde 8 fıstık boyunda örüyoruz. Karşılıklı uçlarda ikili fıstıklardan oluşan ponponlar yapıyoruz. Bu kare parçanın karşılıklı kenarlarında 2 şer sıra renk değiştirerek model istenen büyüklüğe gelene kadar örüyoruz. İki tarafı da aynı şekilde ördükten sonra uç kısımlarına renkli iplerle püskül yaparak bağlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Farklı uzun lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ