Lif ipinden kalp iğnedanlık yapılışı

Lif ipinden kalp iğnedanlık yapılışı

Lif ipinden kalp iğnedanlık yapılışı ayrıca tığ içinde kullanabilirsiniz. Örgü modelinden kalp temalı oldukça şık iğnelik yapılışı video anlatımlı olarak sizlerle buluşuyor. Lif ipi kullanılarak lif tekniği ile şık iğnelik modeli el işleri sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Dekoratif olarak

Dikiş dikimi yapan hanımlarımıza oldukça faydalı bir paylaşım olacaktır. En çok iğnelik kullanımı dikiş işleri uğraşanlar için iğnedanlık gerekli olan malzemeler arasında yer almaktadır.

Örgü iğnelik yapılışı çeyizler içinde oldukça şık görselliği ile çok beğenilecektir. Çeyizlerde dikiş ipi, makas vs birçok malzeme alınmaktadır. Yanına kalp iğnelik oldukça güzel olacağını düşünüyoruz. Yapılışı oldukça kolay olan modelimizi severek yapacağınızı düşünüyoruz. Yeni farklı örgü video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Lif ipinden kalp iğnedanlık yapılışı

2 Renk lif ipi kullanımı

Boncuk elyaf kullanımı

Kenar detayı için istediğiniz ipi seçebilirsiniz. Oya iplerini veya elinizde hangi ip varsa seçebilirsiniz.

Model iki ayrı parçadan oluşmaktadır.

Yıldız tekniği ile örülmüştür. Tek fıstık ile başlayıp artırma işlemi ile on sıra olana kadar örüp sonra kalp şeklini sağlıyoruz. Birleştirip içine elyaf ve süsleme detayları orta kısmına çiçek detayı yapıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tığ işi örgü iğnedanlık yapılışı, el işleri ve örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

İğnelik yapımı dekoratif süs yapımı için linke tıklamayı unutmayınız.

Pembeli örgüler youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Lif ipinden kalp iğnedanlık yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ