Örgü Nilüfer Çiçeği Örneği Yapılışı

Örgü Nilüfer Çiçeği Örneği Yapılışı

Örgü nilüfer çiçeği örneği yapılışı örgü modellerinde kullanabileceğiniz görselliği güzel olan modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı detaylı video anlatımlı olması modeli kolaylıkla yapabilirsiniz.

Örgü nilüfer çiçeği modelini çeyizlik yeleklerde ve uzun şal modellerinde tercih edebilirsiniz. Ayrıca çocuk örgülerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uç kısımları dilimli olması yelek modellerinde çok şık durmaktadır. İnce ip kullanımı ile bluz modelinde kullanabilirsiniz. Modelin görselliği oldukça güzel olduğunu düşünüyoruz. İstediğiniz örgülerinizde uyarlayabilirsiniz.

Sayfamızda sizlerin beğeneceği bir çok örgü modellerimiz mevcuttur. Şiş modellerinin dışında tığ işi örneklerimiz de video anlatımlı olarak bulunmaktadır. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak modellere ulaşabilirsiniz. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Örgü Nilüfer Çiçeği Örneği Yapılışı

Model 18 ve katlarından oluşmaktadır + 2 kenar ilmek olarak ilmek sayısı ayarlanmaktadır.

Model anlatımı iki dilim olarak anlatılmıştır.

İlmek sayısını ayarladıktan sonra ilk ilmeği örmeden alın, 4 ilmeği düz örelim, 2 ilmeği sağ doğru keselim, 3 düz, 1 artırma, 1 düz, 1 artırma, 3 düz, 2 ilmek sola doğru keselim, 3 düz, bir motif tamamlamış olduk

İkinci motif için 4 düz ilmekle başlanmaktadır. Aynı işlemi tekrarlıyoruz. Örgünün arka kısmını model boyunca ter olarak örüyoruz. Modelin detaylı anlatımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü modelleri, örgü ve el işleri, hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü fındık sepeti modeli yapılışı için linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Tığ işi yalancı fıstık modeli yapımı için linke tıklayabilirsiniz.

Örgühanem youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Örgü Nilüfer Çiçeği Örneği Yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ