Fenerbahçe lif modeli yapılışı

Fenerbahçe lif modeli yapılışı

Fenerbahçe lif modeli yapılışı taraftar lif yapımı uzun lif modeline fener bahçe simgesi harflerin yazılımı lif modellerinde taraftar lif çalışmaları ilgi olmaktadır. Çeyizlerde yer almaktadır. Sipariş alan alan arkadaşlarımız için faydalı lif çalışması olacaktır.

Fenerbahçe lif modeli çeyizlerde sıkça istek alan lif örnekleridir. Hediyelik olarak ve eş ve çocukları için de hediye olarak örülmektedir. Sayfamızda farklı taraftar lif modelleri bulunmaktadır.

Lif modelleri ve video anlatımlı olması daha çok tercih edilen el işleri arasında yer almaktadır. Hanımlarımıza video anlatımlar oldukça kolaylık sağlamaktadır. Yeni öğrenen arkadaşlarımız videoları izleyerek istedikleri modelleri rahatlıkla uygulayabilmektedirler.

Ayrıca sayfamızda bir çok lif örneği bulunmaktadır. Yeni lif örnekleri ve tasarım lif çalışmalarına yer vermekteyiz. Bir çok lif modeli çoğunluğa ulaşacak lif serimize devam etmekteyiz. Modellerimizi inceleyerek istediniz modeli seçerek uygulayabilirsiniz. Yeni lif örneklerinde anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Fenerbahçe lif modeli yapılışı

2 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yıldız tekniği ile örülmüştür.

İlk olarak uç kısmı yapılıp sonra belirli bir uzunluk örüp harf yazılımı başlamaktadır. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Fenerbahçe lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ