Figürlü çocuk bere yapımı

Figürlü çocuk bere yapımı dikişsiz veya dikişli yapabileceğiniz düz model üzerine figür uygulaması yapılan harika çocuk ve bebek bere yapımını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı oldukça kolay olan lastik detayı olan sonrasında düz örgü ile biten kolay bere yapılışı diyebiliriz. Farklı renk seçimi ile uygulayabileceğiniz kız ve erkek çocuklara uygun bere örneğidir.

Bere modellerinde şiş örgü sevenler için kaçırılmayacak basit bere modelidir. Ayıcık figürü kullanılmıştır. Farklı hayvan figürü tercih edebilirsiniz. Veya çiçek temaları da seçilebilir.

Bere modelleri sayfamızda yetişkin ve bebek bere modelleri olarak geniş örnek seçimine sahiptir. Modellerimize bakmadan karar vermeyiniz. Tığ işi örneklerimizde mevcuttur. En güzel bere modelleri video anlatımlı olarak canım anne sayfamızda bulunmaktadır. Yapacak olan herkese kolaylıklar diliyoruz. İyi seyirler diliyoruz.

Figürlü çocuk bere yapımı

Şiş modeli bere modeli

Renk değişimi ile kız ve erkek çocuklar için yapabilirsiniz.

İp olarak bebe yünü model anlatımında kullanılmıştır.

Şiş 4 mm kısa misinalı kullanılmıştır.

Dikişli veya dikişsiz yapabilirsiniz.

İlk olarak şişe 80 ilmek atarak başlayalım, dikişsiz yapacaksanız birleştirerek ilmekleri devam edelim. Lastik modeli uyguluyoruz. 15 Veya 16 sıra örebilirsiniz. Devamında düz örgü örerek istediğimiz boyuta gelene kadar örelim, eksiltme yaparak bere modelini bitirme işlemine devam ediyoruz. Sonrasında figür çalışması yapılmaktadır. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Bere modelleri yetişkin, bere modeli, bere çocuk örnekleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü merakı youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Figürlü çocuk bere yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ