Fırfırlı Örgü Etek Nasıl Yapılır

Fırfırlı Örgü Etek Nasıl Yapılır

Fırfırlı örgü etek nasıl yapılır harika renk ve model seçiminin bir arada olduğu harika etek yapılışını video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. İstediğiniz ipi tercih edebilirsiniz. Mevsimlik etek olarak ip kullanımı seçilebilir. Kış için kalın ip kullanımı yapılabilir

Örgü etek modelleri kız çocuklarına en çok yakışan örgü modelleri arasında yer almaktadır. Tığ işi yada şiş örgü olarak seçebilirsiniz. Özel günler için renk seçimini beyaz veya krem rengi seçebilirsiniz. Gömlek ile giyildiğinde şık kıyafet elde etmiş olacaksınız.

Farklı etek modelleri sitemizde mevcuttur yine video anlatımlı örneklerdir. İzleyerek kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Etek yapımı, örgü etek yapılışı, örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Videoların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Fırfırlı Örgü Etek Yapılışı

Fırfırlı eteği sitemiz takipçilerinin sorusu üzerine anlatımını yaptık arkadaşlar. Fırfırlı Eteği 3 bölüm olarak anlattık;
1-Örgü Etek Lastik Yapımı
2-Örgü Etek Fırfır Modeli Yapılışı
3-Örgü Etek Fırfır Dikimi Yapılışı

Örgü Lastik Yapılışındaki tekniği etek ve pantolonlar için uygulayabilirsiniz. Düz örgü başlayıp 1 sıra haroşa örgü oluşturacağız. devamı için videomuzu izleyiniz.

Örgü Etek Lastik Yapımı

Örgü Etek Fırfır Modeli Yapılışı

Örgü Etek Fırfır Dikimi Yapılışı

Örgü Etek Yapımı
Örgü Etek Yapımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ