Fiyonk Oya Örnekleri

Fiyonk Oya Örnekleri

Fiyonk oya örnekleri yazma modelleri çeyizlik ve günlük kullanım için tığ işi ve iğne oyası olarak sıkça yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Yazma modellerinin geniş örnek seçeneği bulunmaktadır. Yapılışları kolay ve ağır modellerden oluşan yazma modelleri çeyizler için sayısızca yapılmaktadır. Çeyizlerde yazma örnekleri sadece tığ oyası olarak sınırlı değildir iğne oyaları da sıkça uygulanmaktadır. Nişan bohçalarında yazma modellerine yer verilmektedir. Sizler hangi modelleri seviyorsunuz ? tığ işi örnekler mi ? iğne oyası mı ? bizlere görüşlerinizi sosyal medya hesaplarımızdan iletebilirsiniz.

Tığ işi yazma modeli fiyonk modeli kenar oyaları arasında şık görselliği olan modeller arasında yer almaktadır. Yazma modeli uygularken ip renginin uyumu yazma modeli ile tam renk ayarlanması örneğin daha güzel görünmesini sağlamaktadır. Örnek ve ip yazma uyum içinde olması beğeniyi arttırmaktadır. Kenar alt kısım yapılışı da oldukça önemlidir. İğne oyası bilenler alt kısım tığlama yerine iğne oyası ile uygulamaktadır.

Yazma modelleri sitemizde geniş örnek seçeneğini bulabilirsiniz. Video anlatımlı iğne oyası modelleri ve tığ oyalarını bulabilirsiniz. Yeni öğrenecek arkadaşlarımız içinde video anlatımlar oldukça fayda sağlayacaktır. Kolay yapılışı örnekleri de sitemizde bulabilirsiniz.

Tığ işi yazma modelleri, iğne oyası yazma modelleri, tülbent modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Fiyonk Oya Örnekleri

 

 

Fiyonk Oya Örnekleri 2
Fiyonk Oya Örnekleri, Samples of the bow Oya
Fiyonk, Oya Örnekleri, Samples,of the,bow,Oya

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ