Fiyonklu bebek patiği yapılışı

Fiyonklu bebek patiği yapılışı

Fiyonklu bebek patiği yapılışı küçük kız çocukları için güzel şık patikler anneler tarafından oldukça sevilen kıyafetlerine uyumlu giyinmesini seviyorsanız. Fiyonklu bebek patiği modelimizi istediğiniz renklerde yaparak küçük hanımefendilerin şıklığa şıklık katabilirsiniz.

Özellikle kış mevsiminde ev patikleri oldukça sık yapılan el işlerinden oluyor. Bebek patikleri görselliği ile çok sevilen yeni anne adaylarımız, ve büyük anneler tarafından bir çok örnekler yapılmaktadır. Fiyonklu bebek patiği örneğimizi kolaylıkla severek uygulaya bilirsiniz.

Fiyonklu bebek patiğimiz 6,9 aylık bebekler için uygundur. Sizler istediğiniz büyüklükte yapabilirsiniz. Taban kısmından zincir çekimini artırabilir veya azaltarak ayarlamak sizlerin elindedir.

Patik modelimizde nako ip tercih edilmiş daha sert ve babet tarzı gibi oluyor. Daha güzel duruşu olduğunu düşünüyorum. Tabi ki ip seçimi sizlerin tercihine kalmıştır, renk seçimi hanımlarımızın tercihlerin de, yeni farklı patik yapılışlarında görüşmek üzere hoşçakalın.

Örgü, örgüler, tığ işi, patik modeli hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni veya paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Fiyonklu bebek patiği yapılışı

Fiyonklu bebek patiği detayları ve yapılışı

Fiyonklu bebek patiği yapımı

Modelin yapımın da nako pırlanta ip kullanılmış,

Tığ seçimi  2 numara 

19 Zincirle başlanan. 6 -9 aya uygundur. 17-18 numara büyüklüğünde ayak için yapılabilir.

Yapılışı: 
Üst sırasına 11 sık iğne 4 trabzan yapıp burun kısmında 7 tane ikili trabzan yaparak tamamlıyoruz

Taban kısmımızda trabzan sayılarınızı topuk ve burun kısmından arttırarak 3 sıra örüyoruz. Üst kısımda sadece burun kısmında eksiltme yaparak uç kısmına bir fiyonk yapıp dikerek patik modelimizi bitiriyoruz.

Fiyonklu bebek patiği yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalın abu güzel patik modeli için teşekkür ediyorum.

Farklı değişik modelimiz olan bot patik yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ