Gelin lif modeli yapılışı

Gelin lif modeli yapılışı adı gibi gelin adaylarının, kız çeyizi için oldukça güzel ve görselliği gelinler gibi güzel olan lif örneğimiz sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Lif modellerimiz hanımlarımızın en sevdiği en çok tercih ettiği el işleri arasında yer almaktadır. Annelerimiz el emeklerini yavruları için en güzel şekilde hazırlıyorlar.

Banyo lifleri yapıp satan arkadaşlarımız için bir çok modellerimiz sitemizde mevcuttur. Gelin lif modelimiz de çok şık ve gösterişli oluşu ile sizlere bol bol sipariş getirmesi dileklerimi iletiyorum.

Lif yapılışları video anlatımlı olarak yapmak isteyen hanımlarımız için oldukça kolaylık sağlamaktadır. Yeni öğrenmek isteyenler için de kolaylık olmaktadır. İp tercihleri yine kişiye göre değişim sağlaya bilir. Renk tercihleri değişi olabilir kalan iplerinizi değerlendire bilir veya video anlatımda ki örneğimizin renklerinde bire bir aynısını da yapabilirsiniz.

Lif yapımı, lif örnekleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarında beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz. Çok mutlu oluruz video anlatımlarımız için oldukça önemlidir paylaşımlar.

Gelin lif modeli yapılışı

Gelin lif modeli detayları ve yapılışı

Model tasarımı pamuk liflere aittir.

Malzemeler 3 renk istenilen marka lif ipi 

5 Numara tığ seçimi,

Orta boy inci 

Saten kurdele, makas ve dikim için iğne,

Yapılışı: Öncelikle uç kısımdan başlanıyor.

Modelimiz her sırada arttırma yapılarak 14 sıraya tamamlanıyor.

Sonrasında kuşak detayı için 1 sıra kutucuk tekniğiyle örülüyor..devamında artırma yapılarak istenilen boyutta örülüyor..

Üst kısmında iki dilimi eksiltme yaparak kalp şeklini veriyoruz. Son olarak kenar oyasını ve süslemelerini yapıp bitiriyoruz..

Gelin lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pamuk lifler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.

Çok beğenilen diğer şık lif modelimiz olan tavus kuşu lif modeli için linkimize tıklamayı unutmayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ