Canım Anne

Fiyonklu bebek saç bandı yapımı

Fiyonklu bebek saç bandı yapımı

Fiyonklu bebek saç bandı yapımı oldukça kolay ve cici bir model olan kız çocuklarının en güzel saç aksesuarı olduğunu düşünüyorum.

Kız ananeleri kız çocukları için saç tokası, saç bandı, kıyafetlerine uyumlu olarak giyinmelerini sağlıyorlar. Görselliği güzel ve şık olması ayrı bir keyif oluyor.

Fiyonklu bebek saç modelimiz çok cici bir model yapımı oldukça kolay farklı renk seçimi ile harika saç bantları ortaya çıkacağına inanıyorum.

İstediğiniz uzunlukta yapabilirsiniz. İsterseniz fiyonk yapımı yerine çiçekler, boncuk veya inci süslemeleri ile görselliğe değişiklik katabilmek sizlerin elinde tercihlerine kalmıştır.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için kolay bir başlangıç olarak güzel bir el işi deneyimi olacaktır video anlatımları oldukça fayda sağlayacaktır. Şimdiden yapacak olan arkadaşlarımıza kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Yeni farklı el işi örneklerinde tekrar görüşmek dileğiyle hoşçakalın.

Örgü, örgü el işleri, tığ işi, saç bandı yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni veya paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Fiyonklu bebek bandı yapımı

Fiyonklu bebek bandı detayları ve yapılışı

2 Numara tığ seçimi tercih edilmiş

Nako pırlanta ip kullanarak örülmüştür.

Örülen modele 3 yapraklı yonca yaparak başlıyoruz.

Ardından 50 zincir çekerek bandımızı bağlama kısmını yapıyoruz.

İstediğimiz büyüklüğe göre büyütebileceğimiz bu modelin istediğimiz kısmına eni 8 trabzan dan 6 sıra örülmüş fiyonk dikiyoruz.

Fiyonk yerine isterseniz çiçekte kullanabilirsiniz. Son olarak isteğe bağlı olarak fiyonk yapılışına boncukta dikebilirsiniz.

Fiyonklu bebek saç bandı yapımı video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz

örgü günlüğüm kanalına bu güzel saç bandı için teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ