Gardırop düzenlemenin püf noktaları

Gardırop düzenlemenin püf noktaları

Gardırop düzenlemenin püf noktaları günlük hayatımızın en önemli düzeni gardırop içleri aradığımız her şeyin düzenli olması dışarı çıkarken veya işe hazırlanırken bize kolaylık sağlayacak olmasından düzenli tutmakta fayda var.Peki bu düzeni nasıl sağlarız akşamdan sabah kıyafetlerimizi hazırlamaktan başlaya biliriz.

Gardırop düzeni nasıl olmalıdır?

Gardırop düzeninde ilk olarak temizliğinden başlayarak yapabiliriz. Yaz başında ve kışa girenken tertipli ve temiz bir dolap düzeni sağlaya biliriz.

Dolabınızın iç kısımlarından başlayıp kıyafetlerimizi boşaltalım, güzelce silelim kapaklarını açık bırakıp havalandıralım.

Kullanmadığımız kıyafetlerimizi ayıralım ihtiyaç sahiplerine verebilirsiniz. Yada yakın arkadaş ve akrabalarınızla paylaşa bilirsiniz. Kullanım alanınız çoğalacaktır. Ferah bir gardırop olacaktır.

Gardırop düzenlemesini yaparken bölümlere ayıra bilirsiniz aradığınızı daha kolay bulacaksınız.

Kıyafetlerinizi yerleştirirken askı ve aparatlar kullanarak daha düzenli bir dolap içi sağlaya bilirsiniz. Devamlı giydiklerinizi ön kısımlara abiyeleri uzun bölümlü yerlere asın çorap, çamaşır, çarşafları çekmecelere yerleştirin. Eşarp kullanıyorsanız dolap iç kısmına askı yerleri oluştura bilirsiniz daha kolay hazırlanırken daha düzenli olmanıza yardımcı olacaktır.

Ayakkabı, şapka gibi aksesuar için şeffaf poşetler kullana bilirsin. Takılarınızı çekmece düzenleme bölümlerine yerleştire bilirsiniz.

Gardırop düzeni püf noktalar pratik bilgiler daha fazlası için linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Gardırop düzenlemenin püf noktaları video anlatımlı buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

https://youtu.be/57CdIvFaP7s

Kadınca Kararınca kanalına bu güzel video için çok teşekkür ediyoruz.

 

Gardırop düzenlemenin püf noktaları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ebru dedi ki:

    Uzun zamandır elden geçirmek istediğiniz gardırobunuzu düzenlemeniz için kolay birkaç yöntemden oluşan blog yazımı sizinle de paylaşmak istiyorum. Daha sade ve ferah bir yaşam dilerim. ?

BİR YORUM YAZ