Gökkuşağı uzun lif modeli yapımı

Gökkuşağı uzun lif modeli yapımı

Gökkuşağı uzun lif modeli yapımı takım lif modelleri arayanlar için harika Gökkuşağı takım lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyorum.

Çeyizlik lif örneklerinde uzun ve kese, yuvarlak olarak aynı modeli uygulamayı sevenler için Gökkuşağı lif serisini yapabilirler. Lif modelleri nişan bohçasından, hediyelik, sipariş olarak yapılabilecek renkli lif örnekleri arasında yer almaktadır.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde Gökkuşağı lif modeli bir çok rengin bir arada olması kalan iplerinizi değerlendirmek adına farklı bir lif uygulaması olacaktır. Yeni ve güzel lif örnekleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Veya yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni lif yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Gökkuşağı uzun lif modeli yapımı

Gökkuşağı uzun lif tasarım uyarlaması (Muhteşem Lifler Aittir)

6 Renk lif ipi kullanılmıştır.

Rengarenk artan ipler ve ana renk olarak beyaz artan ipleri değerlendirmek için harika bir alternatif olacaktır.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Önce minik mil üçgenler yapılıyor sonrası üçgenler birbirine ekleniyor. Ortaya harika bir çiçek fıstıklardan oluşan güzel bir lif modeli ortay çıkmaktadır. Sizler istediğiniz renkleri kullana bilirsiniz. Elinizdeki renklerden oluşan Gökkuşağı lif modelini yapabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Diğer modelimiz olan gökkuşağı kese lif modeli için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Gökkuşağı uzun lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Muhteşem lifler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ