Gündüz Makyajı için 5 Önemli Tüyo

Gündüz Makyajı için 5 Önemli Tüyo

Her kadın güzeldir. Her kadın aşkı , tutkuyu , renkleri , kendini iyi hissetmeyi hak eder. Çirkin kadın olduğuna inanmıyorum ben. Bakımsız , kendinden daha çok çocuklarına , eşine , evine ya da başka birine değer verir. Kendini unutup , adamışçasına davranır. Saçlar bakımsız , yüz soluk ve haliyle ruhsal olarak çöküştesindir. Bu duruma son vermek senin elinde. Az zamanda harikalar yaratabilirsin.

gunduz-makyaji

  • Aynaya bak ve güzelliğini keşfet. Gözaltın yorgunluğunu en belli eden , ilk başta dikkat çeken mahremiyetindir. Gözaltı kapatıcısı bu noktada hayat kurtarıcıdır. Ten renginden bir ton açık kullanman gerekir. Gözaltı ve gözüstüne yedirerek , daha ışıl ışıl görünüm kazandırır. Yüzünde lekeler yok ise fondöten kullanma derim. Eğer lekelenmeler var ve bunların görünmesini istemiyorsan , fondöten kullan derim. Tabi gözaltına gelmeyecek şekilde , geçişlerini pürüz kalmayacak şekilde yapmalısın.

gunduz-makyaji-tuyolari

  • Dışarı çıkıp , arkadaşınla bir kahve içeceksin , alışveriş yapacaksın , işe gideceksin , kendini ödüllendirip yemek yiyeceksin … Önerim hafif gündüz makyajı kullanman. Bunun için çok ağır ve yoğun renklerden kaçınman. Daha çok pastel tonları seni daha zarif gösterecektir.
  • Göz makyajı , kadın kadın yapandır. Benim naçizane fikrim bu yönde. Açık ten renginde bir far ile ilk işlemi uygulayın. Daha sonra göz kapaklarının kenarlarına pastel tonlarında far sürün. Çok abartmadan. Işıltıyı hemen fark edeceksiniz. Eyeliner olmadan göz makyajı bitmiş sayılmaz. Çok ince çizik şeklinde , eyeliner sürün. Ve kirpiklerinize hacim katan rümel ile dolgun bir görünümü yakalayın.

gunduz-makyaji-icin-tuyolar

  • Şeftali tonları allık , gündüz makyajı için en ideal olanıdır. Uçuk pembe sevenler de tercih size kalmış. Bronz allığı gece makyajında öneriyorum. Allık fırçasını içten dışa doğru hareket ettirin , iki defa yapmanız yeterli olacaktır.
  • Dudaklarımıza , günümüz modası gül kurusu ruj sürebilirsiniz. Kadını soft gösteriyor. Siyah , bordo ve daha koyu renkleri gece makyajı için tavsiye ederim. Çok koyu renkler abartılı durabilir. Ufak dokunuşlarla harikalar yaratmak elinizde , hanımlar. Ruj sonrası mat parlatıcı ile son dokunuşu yapabilirsiniz.
  • Eğer evdeyseniz , sadece eşinize güzel görünmek için makyaj yapmak isterseniz eyeliner kullanmadan makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Gözlerinizin daha iri durmasını istiyorsanız , siyah kalemi göziçine sürüp bunu sağlayabilirsiniz.

Unutmayın çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ