Kalın Telli Saçlar için Kısa Modelleri

Kalın telli saçlar ince tellilere göre bazı avantajlara sahiptir. Genellikle daha gür ve sağlıklı bir görüntüye sahip olurlar. Ancak kalın telli saçlar kurumaya daha eğilimlidirler bu yüzden nemlendirici bakım kürlerine başvurulabilir ve uygun şampuan kullanmaya özen gösterilebilir.

Kalın Telli Saçlar İçin Kısa Modeller

Kalın telli saçlara sahipseniz ve kısa saç tercih ediyorsanız daha düz modelleri saçınıza uygulamalısınız.Hem kısa hem dalgalı veya kıvırcık saç modelleri kalın telli saçlar için çok uygun olmayabilir.

Kulak Hizasında Kalın Telli Kısa Saç

Eğer saçlarınızı kulak hizasında kestirdiyseniz  tamamıyla düz bir kesim yerine asimetrik kat verilmiş bir modeli tercih etmek hem saçlarınızın kabarmasını engeller hem de daha modern bir görüntü yakalamanıza yardımcı olur.

Pixie-Cut  Kalın Telli Saç Kesimi

Pixie-Cut rahatlığı ve şahane görüntüsü ile özellikle birçok Hollywood yıldızının tercih ettiği bir model. Özellikle kalın telli saçlarda kolayca kullanılabilen bu model başta ne kadar erkeksi gibi dursa da aslında bir o kadar kadınsı ,kullanışlı ve modern algısı yaratan bir model.

Küt Saç Modeli Kalın Telli Saçlar İçin

İngilizcede bob-cut denilen ülkemizde küt saç modeli olarak tabir edilen saç modeli özellikle kalın telli saçlarda oldukça güzel görünen  bir model. Kullanan kişiye feminen ve gizemli bir hava katan bu kesim her yaştan kadın için ideal bir model. Ülkemizde ve yurt dışında bir çok ünlüde değişik versiyonlarını görmek mümkün.

Çok Kısa Saç Modeli Kalın Telli Saçlar İçin

Osacarlı oyuncu Halle Berry’nin  sıklıkla kullandığı gibi çok kısa modeller kullanmak istiyorsanız kalın telli saçlar bunun için biçilmiş kaftandır.Özensiz bir şıklık ve sadelikle beraber elegan bir görüntüye kavuşmanızı sağlar.Bu da kullanımı son derece kolay ve sürekli bakımlı bir hava yaratan bir modeldir.

Edgy Kısa Saç Modeli

Edgy bilindiği gibi elegan kelimesinin Amerikan İngilizcesinde ki kullanım şekli. Bu saş kesimi de kalın telli saçlar için son derece uygun ,modern ve genç bir şıklığı temsil ediyor. Asimetrik ve asi  görünümü masculen görünüm altında son derece dişi bir havası mevcut.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ