Güzel Lif Modelleri Facebook

Banyoların vazgeçilmezi rengarenk lifler, hem sağlık açısından çok faydalı hem de bir çeşit kültürel zenginlik olma sebebi ile büyük önem arz ediyor. Bayanların el emeği göz nuru ile ürettiği lifler kadar hazır olarak da satılan lifleri bulmak mümkün. Ancak elbette ki el örgüsü liflerin yerini tutmayacağını tahmin edersiniz.

Şimdilerde hanımlar öyle güzel lif modelleri yapmakta ki hangisini seçeceğini şaşırıyor insan. Tek iple olduğu kadar renk renk iplerle çok çeşitli lif modelleri yapılıyor. Kare lifler, en popüler ve en kolay örülen liflerdendir. Ancak geometrik şekillerin dışında da da çok çeşitli lif modelleri yapılmakta.

Son günlerde liflere üçüncü boyut da eklendi. Artık içine elinizi sokup kese yapabileceğiniz el şeklindeki kullanışlı lif modellerinden, oyuncak bebek elbisesi modeline, kenarına sabun saklayarak sürekli köpürmeyi sağlayan çok amaçlı liflere kadar çok çeşitli lifler yapılmaktadır.

Banyoda lif kullanımı, keseleme sırasında ölü deriden kurtulmak adına son derece faydalıdır. Vücuda verdiği rahatlık ve son zamanlarda üretilen duş jelleri ile lif kullanımı banyoda vazgeçilmez kılmıştır. Ayrıca keselenmenin verdiği temizlik hissi ve aroma terapi duş jelleri sayesinde lifler birer masaj aleti vazifesi görmeye başladı.

Güzel lif modelleri facebook hesabımızda da siz takipçilerimize özel olarak sunulmuştur. Bizi sosyal medyadan da takip etmeniz gelişen trendlerin yanı sıra nostaljik geleneklerle de meç edilen alışkanlıklara dair çok şey bulabileceksiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. merve dedi ki:

    sipariş vermek istiyorum yardımcı olabilir misiniz

BİR YORUM YAZ