Havlu Kenarı Dantel Örnekleri

   Danteller eski zamanlardan beridir çeyiz sandıklarını, evlerimizi süslemeye devam etmektedir. Her ne kadar bir zamanlar dantelin modası geçti gibi tabirler kullanılmış olsa da danteller yeni model ve örnekleri ile beraber yeniden hayat bulmuş ve kullanım alanları giderek artmaya devam etmektedir. Dantel ile yapılan ürün ve parçalara her geçen gün yenileri eklenmektedir. Evlerimizin her köşesinde her odasında dantel örneklerinden izler bulmak mümkündür. Yatak odalarımızda oda takımları, mutfaklarımızda mutfak peçete ve dantel mutfak perdeleri, salonlarımızda vitrin takımlarının yanı sıra havlu kenarı gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaya devam etmektedir. Dantelin şıklığı ve zarifliği evlerimize hiç şüphesiz kş oldukça renk ve şıklık katmaktadır.

Havlu kenarı dantelleri oldukça çeşitlilik içermektedir. Tek renk kullanılarak yapılanları olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı danteller de mevcuttur. Havlu kenarlarında daha çok çiçek ve yaprak motifleri kullanılıyor olsa da kendine özgü farklı desen ve modeller de yer alır.

Havlu kenarı dantel örnekleri oldukça fazladır. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan birçok örnek ve modelin yanı sıra her geçen gün yeni, güncel ve trend model ve örnekler ile karşımıza çıkmaya devam etmektedir.

Kolay havlu kenarı dantelleri arayan kişiler sitemizdeki görselleri takip ederek rahatlıkla yapabilirler. Birbirinden farklı ve şık modeller arasından dilediğinizi seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz. Dantel havlu kenarları küçük parçadan oluştuğu için örmesi diğer dantellere göre daha kolay ve eğlencelidir. Bu yüzden ilk kez dantel örmeye başlayan kişiler havlu kenarı örerek öğrenmeye başlayabilirler.

Havlu kenarlarının daha şık ve gösterişli olmasını sağlamak için son zamanlarda farklı materyaller de kullanılmaktadır. İnci, boncuk, pul ve kurdele gibi materyalleri kullanarak daha şık havlu kenarları da elde edebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ