Canım Anne

Havlu Kenarı Örnekleri

Havlu Kenarı Örnekleri

Havlularımızın havasını değiştiren havlu kenarı örnekleri ile ilgili sizi biraz bilgilendirmek istedik. Havlu kenarları evlerimizin banyolarında şıklıkla salınırken bayanların neredeyse olmazsa olmazı haline de gelmiştir. Kızlarımızın çeyizinde onlarca kenarı dantelli havlu olmazsa annelerinin içi rahat etmez. Her ne kadar şimdi hazır havluların kenarı sadece dikişli ya da hazır makine işleriyle süslenmiş olarak satılsa da bunlar el emeği göz nuru ile kenarında ilginç dantel örnekleri olan havluların yerini tutmuyor.  Bazı havlu kenarlarının dantelleri ince bazılarınınsa ağır dantel örnekleri ile işlenmiştir. Dantelin modeli ağır ya da kolay olsun yine de kenarında dantel olan bir havlu her zaman tercih sebebidir.

havlu-kenari-ornekleri-1

Bu yazımızda siler için birkaç yeni havlu kenarı modeli paylaştık. Modellerin çeşitliliği yaratıcı ve hamarat hanımlar sayesinde günden güne daha da artmakta. Bu yüzden de havlu kenarı modelleri deryasına yetişmenin imkanı yok biliyoruz ama belki de bu modelleri daha önce hiç görmemişsinizdir.

havlu-kenari-ornekleri-2

Sizler de bu modelleri ve daha fazlasını örgü ve el işleri ile dantel kategorimizde bulabilirsiniz. Bu bilgilerden ve görsellerden daha fazla kişinin faydalanmasına katkı sağlamak isterseniz sayfa linklerimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

havlu-kenari-ornekleri-3

Sonuçta hepimiz biliyoruz ki bu modeller örnek alışverişi ve bilgi paylaşımı olduğu sürece çoğalıp çeşitleniyor. Örgü ve tığ işleri ile ilgili bayanlar gerek sosyal medyada gerekse kendi sosyal çevrelerinde sürekli ilginç kenar modelleri ve tüm dantel modelleri konusunda iletişim halindeler. Örülen danteller herkesin kendi tarzını ve ruhunu ortaya koyduğu gibi, bazen başkalarının tarzı da hiç farkında olmadığımız bir şekilde hoşumuza gidebiliyor.

havlu-kenari-ornekleri-4

Çeyizlerin ve evlerimizin şıklığına şıklık katan havlu kenarı modelleri hiç modası geçmeyen dantel çeşitlerindendir. Görülen o ki; bundan sonra da hiçbir zaman modası geçmeyecek…

Havlu kenarı ile ilgili diğer yazılarımız için dantel bölümümüzü de ziyaret edebilirsiniz. www.canimanne.com adresini sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

havlu-kenari-ornekleri-5

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi