Hediye Paketi Mağnet Yapımı – Kendin Yap

Hediye Paketi Mağnet Yapımı – Kendin Yap

Hediye Paketi Mağnet Yapımı – Kendin Yap

Canimanne.com dan herkese selamlar sevgiler ?

Örgü diyince akla gelen en eğlenceli çalışmalardan birisi magnetlerdir kaçınılmaz ? Renk renk , çeşit çeşit, boy boy magnetler…. İster buzdolabı üstlerini süslemelik , ister özel günlerde hediye olarak dağıtmalik ?

Bugün böyle bir çalışma yapacağız birlikte. Yine siz sevgili takipçilerimizden birisinin istediği bir model. Hediye paketi ???magnet yapacağız birlikte.
Malzemelerimiz renk renk parça iplerimiz ve elimize uyumlu bir tığ . 2-3 numara aralığında olabilir.

Hediye paketlerimizi tek boy yapabileceğimiz gibi başlama zincirini azaltıp çoğaltarak boy boy da yapabiliriz. Sadece yapmamız gereken başladığımiz en ölçüsüne göre boy kısmını da esitlemektir . Kare bir parça ördükten sonra geriye sadece bağlama ve fiyonk detayını yapmak kalıyor .
Videoda sadece örgü kısmını anlattık biz . Minik şık detaylar ekleyerek daha cazip hale getirmek sizin elinizde ? Fikir edinmek için kanalımızın videolar bölümünden bebek şekeri nasıl yapılır isimli videomuzada da göz atabilirsiniz?

Lütfen videomuzu beğenip paylaşmayı unutmayın ?
Hoşçakalın ??

Yaptığınız örgüleri @canimannecom etiketi ekleyerek paylaşırsanız bizlerde görebilir veya paylaşabiliriz.
Hediye Paketi Mağnet yapımına ait tüm detaylı resimler aşağıda paylaşılmıştır. Resimlerin büyük halini görüntülemek için üzerine tıklamanız (dokunmanız) yeterli olacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ