İğne Oyası Fiskos Örtüleri

İğne Oyası Fiskos Örtüleri

  El örgüsü ile yapılan ürün ve parçalar evimizin şıklığına şıklık katmaktadır. Evlerimizdeki eşyalar ve mobilyalar kadar onlara eşlik eden aksesuarlar da bir o kadar önemlidir. Geçmişten günümüze değin en çok kullanılan dekor ürünü ve aksesuar seçimi ise daha ok dantelden yana olmuştur. Dantelin modası geçti gibi tabirler kullanılmış olsa da dantel ve el örgüsü ürünler değerini yeniden kazanmış ve korumayı bilmiştir.

Dantel ürünlerin bazıları tığ ile yapılırken bazıları ise iğne ile yapılmaktadır. Son zamanlarda iğne oyası ile yapılan ürün ve parçalar oldukça ilgi görmeye ve tercih edilmeye başlamıştır. İğne oyasının şıklığı ve zarifliği bayanların tercihlerini onlardan yana kullanmasına sebep olmuştur.

  İğne oyası modelleri oldukça çeşitlidir. İğne oyasından yapılan yazmalar, vitrin takımları, oda takımları, fiskos örtüleri, masa örtüleri, havlu kenarları, bohçalar ve daha birçok ürün ve parça mevcuttur. İğne oyalarını tek renk iğlik kullanarak yapabileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak da şık modeller ve ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

  İğne oyası fiskos örtüleri son zamanların gözdesi haline gelmiştir. Fiskoslar büyük parçadan oluştuğu için iğne oyası ile örmek zahmetli ve zaman alıcı olmaktadır. Her ne kadar zaman alsa da ortaya çıkan sonucun mükemmelliği verdiğiniz emeğe fazlasıyla deyecektir. Fiskos büyük parçadan oluştuğu için bütün örmek elbette ki zordur. Bu yüzden motiflerin veya parçaların birleştirilmesi şeklinde örerek daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

İğne oyası ile yapmış olduğunuz fiskos örtüsünü beyaz renkte örebileceğiniz gibi renkli iplikleri kullanabilirsiniz. Kare formlu örebileceğiniz gibi aynı zamanda dikdörtgen veya yuvarlak da örebilirsiniz. Seçeceğiniz formu fiskosunuza göre ayarlayabilir ve seçeceğiniz rengi evinizin genel havasına uydurabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ