İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

   İğne oyası ile yapılan ürün ve modellere her geçen gün yenileri eklenmektedir. Eskiden de iğne oyası vardır ve yapılmaktaydı. Ancak günümüzde kullanım alanı ve bayanlar tarafından tercih oldukça artış göstermiştir. Bununla beraber de yeni, güncel ve trend model ve örnekler de ortaya çıkmıştır. Eskiden yalnızca yazma oyalarında kullanılan iğne oyaları günümüzde ise kullanım alanını oldukça genişletmiştir. Mutfak havlularında, banyo havlularında, vitrin takımlarında, oda takımlarında, peçete takımlarında ve daha birçok parçada yer almaya başlamıştır.

  İğne oyası modelleri oldukça fazladır ve çeşitlidir. Tek renk kullanılarak yapılan iğne oyaları olduğu gibi aynı zamanda da birden fazla rengin bir arada kullanıldığı iğne oyaları da vardır. İğne oyası yapmak ilk bakışta zor gibi gözükse de alsında tekniği kavrandığında oldukça basit ve kolaydır. Bunun için yardım alabileceğiniz gibi sitemizde bulunan şemalı anlatımlardan yardım alabilir veya bu iş için açılan kurslara katılabilirsiniz.

  İğne oyası çeşitleri son zamanlarda havlu kenarlarında da sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Hem mutfak hem de banyo havlularında sıklıkla tercih edilmektedir. Havlu kenarlarına yapılan iğne oyaları yazmalara yapılan model ve örneklere göre daha ağır modellerdir. Hem mutfak hem banyo havluları için ayrı ayrı örnek ve modeller mevcuttur. Sizlerde iğne oyasının şıklığını ve zarifliğini havlularınıza taşıyabilirsiniz.

  İğne oyası havlu kenarı modelleri oldukça çeşitlidir. Daha çok çiçek ve yaprak motifleri tercih edilmektedir. Bunların yanı sıra ise iğne oyasının daha şık ve gösterişli olabilmesi için inci, boncuk, kurdele, halka gibi materyaller veya malzemeler de kullanılmaktadır. Sizlerde en yeni iğne oyası havlu kenarı modelleri için sitemizdeki görselleri takip edebilir ve istediğiniz model ve örneği başlayabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ