İğne oyası modelleri kolay

İğne oyası modelleri kolay

İğne oyası modelleri kolay modellerini öğrenmek isteyen hanımlarımız için video anlatımlı ve güzel görselleri yazımızın içinde derledik sizlerin beğenisine sunuyoruz.

İğne oyası kolay modeller arayan arkadaşlarımız görselleri inceleyebilirler. Veya sayfamızda iğne oyası örnekleri oldukça fazladır. Linke tıklayarak bir çok iğne oyası modellerine ulaşabilirsiniz. İğne oyası örnekleri olarak havlu kenar modellerimizde mevcuttur. Video anlatımlı olarak izleyerek uygulamanız mümkündür.

İğne oyası modelleri güzelliği ile oldukça beğenilen el işleri arasında yer almaktadır. Yapılışları ağır olan modelleri ve örnekleri de bulunmaktır. iğne oyası yapımı incelik isteyen ve iğne detayı olduğu için boyutunu çok güzel düşürmekten geçmektedir. Bu işi ustalıkla yapan hanımlarımız var. Öğrenmek isteyen arkadaşlarımızda video anlatımları izleyerek öğrenmeleri mümkündür. Öncelikle ufak mendil kenarında basit örnekleri seçerek başlamakta fayda olacaktır.

İğne oyası modelleri kolay

İğne oyası modeli yaparken küçük iğne kullanımı daha kolay yapmanıza yardımcı olacaktır.

Yazma modellerinde ip rengi yazma desenine uygun seçmeniz örneğin daha güzel görselinin ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Havlu kenarlarında iğne oyası modeli uygulayacaksanız. Yine havluda çiçek veya farklı nakış işi detayı varsa ip renk seçimini uyumlu yapmanız havlunun görselini arttıracaktır.

İğne oyaları sadece havlu ve yazma modellerinde değil bir çok kenar modellerinde kullanılmaktadır.

İğne oyası, yazma modelleri iğne oyası, iğne oyası havlu kenarları hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Nevinin iğnesinden youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Ayşenin iğne oyaları youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

İğne oyası modelleri kolay VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ