İki Renkli Tunus İşi Model Yapımı

İki Renkli Tunus İşi Model Yapımı

İli renkli Tunus işi modeli yapımı kolay Tunus işi örgü modeli arayanlar için harika iki renk ip ile yapabileceğiniz kolay Tunus işi ve görseli güzel olan örgü modelimizi video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Farklı örgü modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

İki Renkli Tunus İşi Model Yapımı

İki renk ip kullanımı

İp ve elinize uygun şiş seçimi

Yapılışı: Yapacağınız modele göre zincir sayınızı ayarladıktan sonra her zincirden bir ilmek çıkartıp topluyoruz. İkinci renk ip ile devam ediyoruz. Bir ön kısımdan ilmek alıp ikinci ilmeği aradan arka kısımdan çıkartalım sıra sonuna kadar devam edelim, İlmekleri toplayıp sıra başına gelelim, ipi değiştirip aynı teknik ile model devam etmektedir. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Tunus işi, örgü modelleri, bebek örgüleri  yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Bu ve bunun gibi çok daha fazla anlatımlar için; sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

İki Renkli Tunus İşi Model VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ