Tunus İşi Kalpli Yelek Modeli Yapımı

Tunus işi sevip yeni yelek modeli arayanlar kalpli yelek modeli ile karşınıza geldik bugün. Tunus işi modelleri sevenler için güzel bebek yeleği yapımını videomuzu izleyerek kolaylıkla sizler de örebilirsiniz.

Özellikle kış aylarında bebek yelek modelleri en çok aranan örgü modelleri arasında yer almaktadır. Bebekler için ya da çocuklar için olabilecek ortak modeller mevcuttur. Ayrıca sitemizde şiş örgü, tığ işi ve tunus işi birçok bebek yelek modellerini anlatımlı şekilde bulabilirsiniz.

Malzeme Olarak iki renk orta kalınlıkta bebe yünü , ipinizin kalınlığına ve elinize göre Tunus şişi gerekmektedir.

REKLAM ALANI

Tunus İşi Kalpli Yelek Modeli Yapımı

Yapacağımız yaşa göre genişlik ölçüsünü ayarlayıp kalp motiflerini yerleştirmek için , ölçüye uygun sayıda ilmek atmamız gerekli. Okurken karışık gelse de videoyu izlediğinizde rahatlıkla anlayabilir ve uygulayabilirsiniz. İlmek sayısını ayarlarken kullanacağımız ip, şiş numarası , elimizden çıkan örgüyü , kaç yaş için yapacağımızı ve modele yerleştireceğimiz deseni göz önünde bulundurmalıyız. Bu gibi ince detayları en kolay videoyu izleyerek uygulayabiliriz.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Tunus İşi Kalpli Yelek Modeli VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ