Canım Anne

İncili Çiçekli Havlu Kenarları

İncili Çiçekli Havlu Kenarları

Havlu kenarları geçmişten günümüze kadar varlığını devam ettirmeyi başarmıştır. Her ne kadar dantelin modası kalmadı denmeye başlasa da bu sezon yenden dantel işi ürünler yeniden moda olmuş ve evlerimizi süslemeye başlamıştır. Artık her bayanın evinden eskisi gibi bolca el işi ürünler görmeye başlayabilirsiniz. El emeği ürünlerin yeniden moda olduğu günümüzde de havlu kenarları da bundan payını almıştır. Bu sezonda yeniden farklı modeller ve desenler ortaya çıkmıştır. Değişen dünyada yerini almaya çoktan başlamıştır bile. Banyolarımızı süsleyen havlular çok fazla kullanıldığı içinde çeyiz sandıklarımızı süslemeye devam etmektedir. Her kızın çeyizinin olmazsa olmaz parçalarından biri de bu dantel kenarları havlularıdır. Özellikle farklı modeller yapılarak çeyize ne kadar çok önem verildiği vurgulanmak istenmektedir. Bu yüzden de her geçtiğimiz sene yeni modeller ortaya çıkmaktadır. Eskiden günümüze kadar gelmiş olan birçok farklı model hala kullanılmaya örülmeye devam ettiği gibi yeni modeller de ortaya çıkmaya devam etmektedir.

Her geçtiğimiz sezon yeni havlu kenarı modelleri ortaya çıkmaktadır. Çiçek ve yaprak desenli, motifli modeller her sezon önem ve değerini korumaktadır. Oyalarda görmüş olduğumuz çiçek desenlerini havlu kenarlarında da görmek mümkündür. Renk renk çiçek motifleriyle süslene havlular oldukça fazla ilgi görmektedir. Havlularına şıklık ve zarafet katmak isteyen bayanlar çiçekli havlu kenarları yapmayı deneye bilirler. Banyolarınızı çiçek bahçelerine çevirmeye yetecek olan çiçek motifli havlu kenarlarımıza sitemizden göz atabilirsiniz. Resimli anlatımlı görsellerimizden yardım alarak istediğiniz modeli yapmaya bir an önce koyulabilirsiniz.

Çiçekli havlu kenarlarının yanı sıra çiçek uçlarına inciler iliştirilerek oluşturulan incili çiçekli havlu kenarı modelleri de vardır. İnci havlularınızın şıklığına şıklık katmaktadır. Daha özenli çeyiz sandığı olsun isteyen bayanlar incili havlu kenarlarından mutlaka yapmalılar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ