Katmer Dantel Örnekleri

Danteller geçmişten günümüze kadar gelen bizim geleneklerimizden biridir. Bizim için dantel vazgeçilmez ve çeyizlerimizin olmazsa olmazıdır. Halen de günümüzde dantel önemini ve değerini korumaktadır. Her evde dantel bir parça bulmak kaçınılmazdır, Mutfaklarımızdan, yatak odalarımıza kadar her köşe de dantelden izler bulmak mümkündür. Geçmişten gelen bu geleneğimize sahip çıkmış ve devam ettirmişiz. Her ne kadar artık modası geçti gibi tabirler kullanılmaya başlasa da el emeği dantellerimiz yeniden moda olup evlerimizi süsleyemeye başlamıştır. Hazır alınan ürünler yerine el emeği, göz nuru ürünler kullanmak artık yeni trend olmuştur. Hem hazır ürünlere göre çeşitliliği daha fazla hem de daha gösterişli ve şık gözüktüğü için daha fazla tercih edilmektedir.

Birbirinden şık ve zarif dantel modelleri bulmak mümkündür. Mutfak peçetelerinden, vitrin takımlarına, yuvarlak dantellerden, masa örtülerine kadar birçok alana yayılmış olan dantelin kullanım alanı oldukça geniştir. Bunun içinde her geçtiğimiz sezon yeni modeller, desenle ortaya çıkmaktadır. Çeyizlerinin şıklığına önem veren bayanlar her geçtiğimiz sene yeni model arayışına girmektedir. Nerde yeni bir model dantel çıkmış sürekli takip içinde olup yeni modelleri hemen çeyiz sandıklarına eklemektedir. Bir kızın çeyizi ne kadar kusursuz olursa onun için o kadar iyi ve övünç kaynağıdır.

Yeni dantel örnekleri arıyorsanız sitemizdeki modelleri inceleyerek işe başlayabilirsiniz. Birbirinden şık ve zarif modellerimiz sizin de aklınızı başınızdan alacağa benziyor. Yapılan dantelin örneği kadar yapıldığı ipin cinsi de önemlidir. Kaliteli iple yapılan danteller daha güzel sonuçlar vermektedir. Yeni örneklerin arasından katmer dantel örnekleri dikkat çekicidir. Katmer danteller özellikle de havlu kenarlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra yuvarlak dantellerde ve vitrin takımlarında da bu modeli görmek mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ