Kadın Çantası Nasıl Temizlenir?

Kadınların çanta tutkusu hiç bitmek bilmeyen bir senfonidir desek yalan olmaz. Kombinelerimizde kullandığımız kıyafetler kadar bunlara eşlik eden çantalar da bir o kadar önemlidir. hangi kıyafetle, hangi kombine ile hangi çanta takılmalı iyi bilinmelidir. Spor kıyafetin üstüne klasik bir çanta kullanmak doğru ve uygun olmayacaktır. Bu yüzden kombinelerinizde kullandığınız çantanın kombin tarzınıza göre olmasına dikkat etmelisiniz. Her geçtiğimiz gün yeni çantalar üretilmektedir. Çeşit çeşit binlerce model ve renkte çanta alıcıya sunulmaktadır. Kombinelerinizde kullandığınız çantaların sizin tarzınıza uygun olmasına da dikkat etmenizi öneririz. Sırf güzel ve göz alıcı diye tarzınıza uzak olan çantalar kullanmanız iyi olmayacaktır.

kadin-cantasi-nasil-temizlenir-3

Kadınlar çantalarını ıvır zıvırla doldurmaya bayılırlar. Ancak bunun bir de temizlik aşaması vardır. Çantaların temizliği önemlidir. Çantalarınızın uzun ömürlü ve daha kullanışlı olmasını istiyorsanız belli aralıklarla temizlemenizi öneririz.

kadin-cantasi-nasil-temizlenir-4

Gece çantalarınızı temizlerken ilk önce iç astarını kuru temizleme beziyle silebilirsiniz. İyice havalandırmanız iyi olacaktır yoksa nem ve rutubet gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Gece çantalarının dışı incili, pullu olduğu için daha dikkatli bir temizlik gerektirmektedir. Çantanın dokusuna zarar vermeden allık fırçası ile aralarındaki tozları temizleyebilirsiniz.

kadin-cantasi-nasil-temizlenir-5

  Deri çantalar için temizlik daha kolaydır. Dış yüzünü sıcak suda sıkılmış bir bezle iyice silerek temizleyebilirsiniz. İyice temizlendiğinden emin olduktan sonra deri kremi veya çanta cilası çantanızı parlatmanızı öneririz. Çantanızın iç yüzündeki kıl, tozları temizlemek için iyice fırçalamanız yeterli olacaktır.

kadin-cantasi-nasil-temizlenir-2

Süet çantalarınızın temizliği için temizlik fırçası ile fırçalayabilirsiniz. Eğer üzerinde yağ, kir izleri varsa kuru temizleme bezi ile rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Süet çantanızı tüyleri sönmüş ise buhar tutarak kaldırabilirsiniz veya zımpara ile hafif dokunuşlar yaparak da kaldırmanız mümkündür.

kadin-cantasi-nasil-temizlenir-1

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ