Kalp motifli lif modeli yapımı

Kalp motifli lif modeli yapımı yuvarlak ve kalp dilimli ve görselliği renkli bir lif modeli sizlerin beğenisini beklemektedir.

Kalp motifli lif modeli yapımı dilimlerle oluşan harika bir lif yapılışı için yapmanız gereken kalan iplerinizi değerlendirmek veya yeni canlı lif ipleri alarak video anlatımını izleyerek yapabileceğiniz çok şık lif modeli sizleri bekliyor.

Kızlarımızın çeyizi içinde oldukça yakışacak bir model olarak yapılabilir. Farklı renklerde kendi modelinizi yarata bilirsiniz. Altı dilimden oluşan altı farklı renk dizaynı yapılarak veya renk seçeneği ile güzel olacak bir lif örneğidir.

Banyo lif modelleri sipariş alan hanımlarımız içinde oldukça güzel bir model olacaktır. Farklı lif örnekleri içinde canimanne.com sayfamızı ziyaret etmeyi ve yazımızın içindeki linklere tıklamayı unutmayınız. Yeni güzel lif modellerinde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Kalp motifli lif modeli yapımı

Kalp motifli lif modeli detayları ve yapılışı

Kalpli dilimli lif modeli yapımı

Modelimizin yapımında 6 numara tığ seçimi tercih edilmiştir.

Farklı renklerde lif ipleri kullanılıyor. İstediğiniz marka lif ipi kullana bilirsiniz.

Renk renk olarak ördüğümüz bu kalpleri siyah iple bir sıra yıldız tekniğiyle örüyoruz.

Toplamda 6 adet kalp yapıyoruz. Orta kısma fıstıklardan oluşan bir çiçek yapıyoruz ve kalplere beyaz renk iple kenar oyası yaparak her birini bu orta çiçeğe köşelerinden birleştiriyoruz.

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla destekleye bilirsiniz. Video anlatımların devamlılığı için beğeni, paylaşımlar önemlidir.

Kalp motifli lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ederim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ