Kalpli kare lif yapımı

Kalpli kare lif yapımı

Kalpli kare lif yapımı bir önceki paylaşımımız da kalpli uzun lif modelini sizlerle paylaşmıştık takım lif örneği arayan arkadaşlarımız için oldukça kullanışlı ve görseli güzel olan bu lif modelimizi siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lif modellerimiz video anlatımlı olarak sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Video anlatımlar yapılışında sizlere kolaylık sağlamaktadır. Farklı bir çok lif modelini sayfamızda bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linklere tıklamayı unutmayınız..

Banyo lif modeli yapıp sipariş alan arkadaşlarımızda bu güzel kalpli kare lif örneğini örerek siparişlerine katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Kalpli kare lif yapımı

Kare lif modelinde 5 kalp yapılmıştır.

Yıldız ve kutu tekniği ile yapılmıştır.

2 mm Tığ kullanımı

İlk olarak halka oluşturalım. Toplamda üst üste 22 fıstık yapıyoruz. Tekrar ikişerli fıstık kapatıp kutu tekniği ile 21 kutu yapıyoruz.

İkinci sırada kalp modelini kurmaya başlıyoruz. Modelin detaylı anlatımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kalpli uzun lif yapımı içinde linkimize tıklamayı unutmayınız.

Kalpli kare lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ