Kardan adam lif modeli yapımı

Kardan adam lif modeli yapımı kış temasına yakışan çok şık bir lif modeli yapılışı ile sizlere merhaba diyorum.

Kızlarımızın çeyizlerini süsleyen lif örneklerine 3D üç boyutlu kardan adam lif modeli sizlerin beğenisinde olmaktadır. Bu modelimizi annelerimizin çok beğenerek öreceğini öreceğini düşünüyorum.

Banyo lifleri yapıp ve satışa sunan hanımlarımız için kardan adam lif çalışması oldukça beğenilecektir. Farklı lif örnekleri arıyorsanız canimanne.com sayfamızı ziyaret edebilir veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Lif modellerinde istenilen lif ipi markası tercih edilebilir. Kardan adam lif çalışmasında altı renk tercih edilmiş sizlerde bu renk tonlarına yakın kalan lif ipleriniz varsa değerlendirebilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyenler arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Yapılış aşamaları detaylı olarak anlatılmıştır. Kullanmak istediğiniz lif ipi sizin tercihinizdir. Tığ seçimini elinize yatkın olanı seçmenizde fayda var. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin. Yeni güzel görselliği hoş olan lif yapılışlarında tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Kardan adam lif modeli yapımı

Kardan adam lif modeli detayları ve yapılışı

Tasarım sevgili Semra Arslan Kocagöz Elişi dunyası 5 sayfasına ait Kendisine Çok Teşekkür Ediyorum.

Lif modelimiz çiçek taban üzerine kurulmuştur. 7 ye kadar arttırma 3 çe kadar eksiltme yapılıyor. Dikişsiz bir lif modelidir.

Renk seçimi altı lif ipi tercih edilmiştir. Sizlerin beğenisine kalmıştır.

Tığ seçimi 7 numara olarak tercih edilmiştir.

Makas

Çiçek taban çalışması yapıldıktan sonra, kardan adam şapkalarını yapıyoruz. Üç ilmek ile başlayıp üçlü dolgu yapıyoruz. Üçerli fıstık olarak yıldız tekniği ile çalışıyoruz.

Altı adet şapka hazırlıyoruz. Sizler isterseniz tek veya renk renk yapabilirsiniz.

Dikiş yapmadan çiçek tabana tığ ile ekliyoruz. Ve devamında ponpon nasıl yapılır ve detaylı süsleme yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Lif modelleri, lif örnekleri ve çalışması hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Kardan adam lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle Örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ