Yıldız karpuz lif modeli yapılışı

Yıldız karpuz lif modeli yapılışı yeni tasarım olan harika renk tonları ile yine görselliğini ortaya koyan harika karpuz lif örneği ile siz değerli takipçilerimize merhaba diyorum.

Kız çeyizlerinde olmazsa olmazlardan olan lif modelleri her geçen gün yeni farklı tasarımlarla sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Bizlerde canimanne.com sayfası olarak en güzel lif çalışmalarını sizler için yayımlamaya çalışıyoruz. Farklı lif modellerine ulaşmak için sayfamızı ziyaret edebilir veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak istediğiniz lif modellerine ulaşabilirsiniz.

Banyo lifleri yapıp satışa sunan ve sipariş alan hanımlarımız için karpuz lif modeli oldukça beğenilecektir. En güzel lif modelleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. İstenilen lif ipi markası kullana bilirsiniz. Tığ seçimini elinizin örüş ayarına göre ayarlamakta fayda vardır. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle şimdiden yapacak olan arkadaşlarımıza kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN

Yıldız karpuz lif modeli yapılışı

Karpuz lif modeli detayları ve yapılışı

TASARIM SEVİLAY UYSAL aittir yıldız karpuz lif modelini yapımı

4 Renk lif ipi tercih edilmiştir

7 Numara tığ seçimi ve makas

Üç zincir çekerek bir fıstık yaparak başlayalım. 4 lü dolgu olarak çalışa bilirsiniz. Arada siyah ip ile 4 lü dolgulu fıstık ile devam edelim. Siyah ve kırmızı ip ile devam ediyoruz. Siyah ip ile çekirdek modelini yapıyoruz.

6 Adet karpuz dilimi yapıyoruz. Ve tığ ile ekliyoruz orta kısmına süs çiçek yapıyoruz. Daha detaylı anlatım için video izleyerek yapabilirsiniz.

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla destekleye bilirsiniz. Video anlatımlar için destekleriniz oldukça önemlidir.

Çok sevilen diğer lif modelimiz olan Kardan adam lif yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Yıldız karpuz lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle Örgü kanalına bu güzel lif çalışması için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ