Kare fıstık dolgulu lif yapılışı

Kare fıstık dolgulu lif yapılışı kolay lif örneği arayan arkadaşlarımız için fıstık ve yıldız tekniği ile yapılan en kolay lif modelidir. Yeni başlayan öğrenmek isteyen hanımlarımız bu modeli video anlatımını izleyerek kolaylıkla uygulayabilirler.

El işleri denince en popüler tığ işi lif modelleri aklımıza gelmektedir. Çeyiz ve sipariş alan arkadaşlarımız oldukça fazladır. Lif modelleri her geçen gün yeni tasarım ve örneklerle bizlerin karşısında olmaktadır. Sayfamızda bir çok lif modeline yer vermekteyiz. Sayfamızı ziyaret ederek yeni ve farklı lif örneklerini video anlatımlı olarak bulabilirsiniz..

Kare fıstık dolgulu lif modelini farklı renklerde renk renk yapabilirsiniz. Yada iki renk seçeneği ile güzel modeli uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz. Yeni video anlatımlarda tekrar görüşmek üzere hoşçakalınız..

Kare fıstık dolgulu lif yapılışı

Lif Modeli İçin Gerekli olan

Malzemeler 2 adet lif ipi 2 numara tığ

Renkli ip ile 22 fıstık yapalım. 23 fıstığı açık fıstık ile 3 lü fıstık yapalım. Yıldız tekniğini kullanarak 2 sıra mavi ile örelim. Beyaz ip ile mavi sırada yaptığımızın tersini yapalım. 2 sıra mavi 2 sıra beyaz iple devam edelim. Her iki rengin toplamı 9 sıra örelim. Mavi ip ile kenar oyasını yapalım.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımları desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kare fıstık dolgulu lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ