Hazır taban üstüne bebek bot patik yapımı

Hazır taban üstüne bebek bot patik yapımı

Hazır taban üstüne bebek bot patik yapımı kış mevsimi için en güzel kullanışlı bebek patik modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Hazır taban sıcaklık ve düz durma açısından kullanışlı olması tercihler arasında yer almaktadır. Bu güzel bebek bot patik modelini kolaylıkla yapabilirsiniz. Detaylı video anlatımı sizlere oldukça fayda sağlayacaktır.

Şiş patik modelleri içinde sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yeni doğan bebek patiği, Kolay haroşa bebek patiği gibi modellerimiz içinde linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Hazır taban üstüne bebek bot patik yapımı

Hazır taban kullanımı 17 ve 18 ayak numarası

Ana kuzusu ip kullanımı

Kadife ip kullanabilirsiniz.

Patik ipi

Hazır süsleme kullanılmıştır.

Dikiş ipi ve iğne

Tığ elinize ve ip kalın ince oluşuna göre seçebilirsiniz.

İlk olarak hazır tabanın her delik kısmına sık iğne olarak üç kez batıp dolduralım..Ön kısma gelindiğinde 4 kez batalım ve sonra üç batıp ilk işlemi bitirelim. Devamında ikili trabzan ile bütün etrafı yapalım. Lastik tekniği uygulanmaktadır modelin detaylı anlatımı ve yapılışı için video anlatımını seyredebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modelleri, örgü patik yapımı, bebek patik yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız değerlidir.

Hazır taban üstüne bot patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ