Şemsiye uzun lif modeli yapımı

Şemsiye uzun lif modeli yapımı

Şemsiye uzun lif modeli yapımı kolay olan görselliği güzel ve çeyizlik lif modeli arayan hanımlarımız için güzel ve şık lif modelidir.

Lif örnekleri kare, uzun, kese, yuvarlak ve takım lif modelleri olarak lif sevenlerin beğenisine sunulmaktadır. Bir çok arkadaşımız sipariş almaktadır. Farklı lif modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Video anlatımlı olması yeni yapan arkadaşlarımıza oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Şemsiye uzun lif modelini farklı renklerde ve kare olarak uygulayabilirsiniz. Modeli istediğiniz genişlikte yapmanız mümkündür. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Şemsiye uzun lif modeli yapımı

2 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ kullanımı

Yıldız tekniği kullanılmıştır.

İlk olarak uç uca dört fıstık örelim dört fıstık taban olacak yıldız tekniği ile üç fıstığı birlikte kapatıyoruz. 4,5 ve 6 olarak attırma uygulayıp devam ediyoruz. Toplamda 10 fıstık olarak modelde örülmüştür yalnız çift sayı olmasına dikkat ediniz. Devamında model kurulumu yapılmaktadır. Detaylı yapılışı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Şemsiye uzun lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ