Yeni doğan bebek patiği yapılışı

Yeni doğan bebek patiği yapılışı ayıcık figürlü erkek bebekler için bebek patiği yapılışını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Kız bebekler için renk ve figürünü değiştirerek yapabilirsiniz. Yapılışı video anlatımlı olması sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Sayfamızda bebek patiği video anlatımlı bir çok örneği bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni doğan bebek patik modelini yelek modeli ile takım uyumlu yapabilirsiniz. Bebek kıyafetlerinde örgü modelleri seven annelerimiz için en güzel örgü işleri sayfamızda bulabilirler.

Yeni doğan bebek patiği yapılışı

Ayıcık figürlü bebek patiği

Yani doğan bebekler için yapılmıştır.

3 Renk ip kullanımı

2.5 Numara şiş kullanımı

1,5 Numaralı tığ ayıcık figürünü yapmak için

Şişlere 34 ilmek atarak başlayalım. Sonrasında haroşa tekniği uyguluyoruz. Toplamda on üç diş haroşa örelim. Dokuz ilmek kesme işlemi yapıyoruz. Kalan ilmekleri örelim.

Tekrar dokuz ilmek kesme işlemi uyguluyoruz. Orta kısımda on altı ilmek kalmaktadır. Haroşa tekniğine devam edelim. Toplamda 31 diş haroşa örüp bitirelim.

Ayıcık figürünü yapalım ve patik modelimize dikelim. Sonrasında patik modelini dikelim. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyorum..

Patik modelleri, patik yapılışı, bebek patikleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Yeni doğan bebek patiği yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ