Kabartmalı Üçgen Şal Modelleri Yapımı

Kabartmalı Üçgen Şal Modelleri Yapımı

Kabartmalı üçgen şal modelleri yapımı oldukça kolay olan görselliği güzel olan çeyizler için yapabileceğiniz harika şal modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Farklı renk ip seçimi ile bir çok kıyafetinize uygun şal modelini yapabilirsiniz. Hanımlarımızın kıyafetlerini tamamlayan en güzel aksesuarlarından olan şal modelleridir.

Genç kızlarımızın çeyizlerinde bir çok modeli de tercih edilmektedir. Gelin şal modelleri ve örgü şal modeli, tığ işi şal örneklerini sayfamızda bulabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Kabartmalı Üçgen Şal Modelleri Yapımı

Model anlatımın da lif ip kullanılmıştır.

2 numara 1.75 mm tığ

6 Tane zincir çekelim ve ilk zincire batalım. 3 tane zincir çekelim halkanın içine 3 lü tırabzan yapalım. 3 tane trabzan yapalım. 3 zincir çekelim.3 tane tırabzan yapalım. Bu şekilde 5 kez tekrar edelim.

Bir üst sıraya başlarken sıra bitiminde 6 zincir çekelim. Köşede tırabzanları yapalım. 3 tane zincir çekelim. 2.yuvaya ipin boyunu uzatıp 6 tırabzan yapalım.

Çapraz şekilde diğer yuvaya da 6 tane tırabzan yapalım. 3 tane zincir çekelim. Diğer köşedeki tırabzanları yapalım. Sonraki sırada ise her bir tırabzanları tepesine batalım 12 tane tırabzan yapalım. Şal modeli 2 sırada ilerlemektedir.

Tığ işi üçgen şal modeli için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Şal yapımı, örgü şal modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kabartmalı Üçgen Şal Modelleri Yapımı VİDEO ANLATIM

tığ işi kolay leylak modeli üçgen şal yapılışı / örgü şal modelleri
kabartmalı üçgen şal modeli yapılışı / örgü şal modelleri

Papatyanın Örgü Dünyası kanalına teşekkür ederiz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ