Kare kolay lif modeli yapılışı

Kare kolay lif modeli yapılışı

Kare kolay lif modeli yapılışı en güzel lif modelleri ve yapılışları canimanne.com sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Lif modelleri her gün yeni tasarımlarla siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri hanımlarımızın en sevdiği el işleri olmaya devam ederken kız çeyizlerinin vazgeçilmezi bir çok modeli yapılmaktadır. Kare modellerini seviyorsanız kolay kare lif modelimizi yapmaya ne dersiniz?

Lif modellerinde en çok tercih edilen kare lif modelleri yapılışları kullanış bakımından bir çok hanımın kare lif modellerini yaptığını düşünüyorum. Farklı kare desenli lif örnekleri sitemizde oldukça mevcuttur bakmanızı tavsiye ediyorum.

Sipariş alan arkadaşlarımız içinde bir çok lif örneklerimiz bulunmaktadır. Sizlere oldukça yardımcı olacağımızı düşünüyorum.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatım sizlere oldukça faydalı olacaktır. İstenilen marka lif ipi ve renk seçimi sizlerin tercihine kalmıştır.

Yeni tasarımlı lif modellerinde tekrar görüşmek üzere yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum hoşçakalın.

Kare kolay lif modeli yapılışı

Kare kolay lif modeli detayları ve yapılışı

Modelimiz 5 numara tığ ile örülmüştür.

3 Fıstık eninde 3 fıstık boyunda bir parça örerek başlıyoruz. Hemen köşesinden bir kare parça daha uzatıyoruz.

Modelimize renk değiştirerek 3 er sıra bu ilk yaptığımız sıranın etrafını dolanarak parçamızı kareye tamamlıyoruz. Pipirikli kenar oyası yaparak modelimizi bitiriyoruz.

Lif örnekleri, lif modelleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla destekleye bilirsiniz. Video anlatımlarımız için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Kare kolay lif modeli yapılışını video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ