Kare lif lale modeli yapılışı

Kare lif lale modeli yapılışı yeni tasarım farklı modeller arayanlar için kutu tekniği ile yapılan lale lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yeni lif modellerine yayım akışımızda yer vermeye devam etmekteyiz. En yeni lif örnekleri ve takım lif modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Lif modellerine neden bu kadar ilgi sorusu aklımıza gelmektedir. Lif modelleri kolay olması ve el işine yeni başlayan öğrenmek isteyenler lif modeli örerek başlamaktadır. Tığ işinin en sevilen modelleri arasında lif örnekleri yer almaktadır. Zaman geçtikçe model seçeneği fazlasıyla artış göstermektedir. Video anlatımlar buna en çok etken sebebidir. İstenilen model youtube kanalında mevcut olması hanımlarımızın ilgisini arttırmaktadır. Çeyizlik modelden, günlük kullanıma, çiçek temasından, çocuk lif modellerine yüz lif modellerine kadar lif çeşidi bulunmaktadır. Sizin tercihiniz hangi lif modelidir ?

Yazımızdaki linke tıklayarak lif modellerine ulaşabilirsiniz.

Kare lif lale modeli yapılışı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: İlk olarak uç uca toplamda yirmi fıstık yapalım, kutu tekniği ile devam edelim ikili fıstık kapatarak, dokuz fıstık yaptıktan sonra yeşil ip ve beyaz ipi birlikte fıstık yapıp devamında beyaz ipile sıra sonuna gelelim, model kutu tekniği ile orta kısımda lale görselini yaparak devam etmektedir. Detaylı yapılışını video anlatımla uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kare lif lale modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ