Kare Lif Modeli – En yeni kare lif örnekleri

Kare Lif Modeli – En yeni kare lif örnekleri

Kare Lif Modeli – En yeni kare lif örnekleri

Kare lif modeli en kullanışlı lif modellerinden bir tanesidir. Şekil itibari ile de birçok figürü çok güzel bir biçimde taşır. Yapımı da oldukça kolay bu lif modeli sıklıkla tercih edilir. Genelde de tek renk iplik kullanılarak yapılır. Bazen de ortasına çok farklı desenler işlenerek ortaya şahane bir model çıkartılır.

Kare lif modeli çiçekli model, çeyizlik model, değişik model, düz model, desenli model, elbise model şeklinde olabilir. Bu modeller genellikle tığ işi örülür. Tığ işi örgü zor olarak bilinir. Fakat kare lif modeli tığ işi ile rahatlıkla zorlanmadan örülmektedir. Bazıları şiş ile örgüyü tercih edebilir. Fakat kare lif modelinde şiş örgü daha zor olabilir.

Kare lif modelleri arasında birçok farklı model ve teknik bulunmaktadır. Dolgulu olan modeller de sıklıkla tercih edilmektedir. Birçok modedel dolgu çok iyi bir şekilde kullanılmakta ve ortaya şahane lif modelleri çıkmaktadır. Dolgu aslında birçok kişinin badem olarak bildiği tekniktir. Badem tekniğini  birçok bayan rahatlıkla kulalnabilmektedir.

Kare lif modelleri kullanışlı olduğundan dolayı rahatlıkla hediye edilebilir. Satış yapanlar da kare lif modelini rahatlıkla tercih edebilir.Lif yaptıran birçok kişi kare modelleri tercih etmektedir. Yaratıcılığınızı kullanarak hazırlayacağınız kare lif modellerine rahatlıkla müşteri bulabilirsiniz. Kare lif modellerini biraz büyükçe hazırlamanız kullanımını da artıracaktır. Bu sayede sizi tercih eden müşteriler de sizden fazlası ile memnun kalacaktır.

Kare Lif Modelleri

Kare Lif Modelleri

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ