Kare yıldız lif modeli yapılışı

Kare yıldız lif modeli yapılışı

Kare yıldız lif modeli yapılışı yeni tasarım lif modelleri arasında yerini almaktadır. Lif yapılışları hanımlarımızın en sevdiği en çok yapılan el işleri arasında yer alırken, kızlarımızın çeyizlerini de süslemeye de devam ediyor.

Bizde canimanne.com sayfası olarak birbirinden güzel ve yeni tasarım lif örneklerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Sizlerde bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Birçok farklı lif çalışmalarına ulaşmak için yazımızın içindeki linklere mutlaka tıklayınız. Kare yıldız lif modeli oldukça şık bir lif örneği olmuş mavi renk ip tercihi oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum. Ayrı renklerde yapabilir veya kendi sevdiğiniz lif ipi renklerini kullanarak yapabilirsiniz.

Banyo lif modellerinden sipariş alan hanımlarımız için kare lif modelimiz bol bol sipariş getirecektir. Yeni lif örnekleri arıyorsanız çok şık lif modellerimiz sitemizde mevcuttur. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle şimdiden hepinize kolay gelsin hoşçakalın.

Kare yıldız lif modeli yapılışı

Kare yıldız lif modeli detayları ve yapılışı

Bu modelimizde yine yeni bir şekilli lif çalışması yaptık.

Lif için opal marka beyaz, açık mavi, koyu mavi, sarı renk lif ipleri kullanılmıştır.

Kutu tekniği ve yıldız tekniği çalışılmıştır.

6 Numara tığ kullandık.

Modelimizi önce orta kısımdan bir kare işe başladık bu karenin etrafını renklerle örerek 6 defa tekrarladık. Ardından her kenar için ayrı yıldız şekli gibi ördük. Dört kenarını da ördükten sonra lif modelimizi bitirdik.

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri paylaşımlar, beğenilerle desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için destekleriniz önemlidir.

Kış teması işlenmiş olan kardan adam lif modeli için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Kare yıldız lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ