Karpuz modeli çocuk patik yapılışı

Karpuz modeli çocuk patik yapılışı keçe taban üzerine oldukça şık bir patik modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Patik modellerinde en çok keçe taban üzerine yapılan modelleri annelerimiz tercih etmektedirler. Sıcak tutmasından ve ayakta daha güzel duruş sağladığı için kullanışlı patik modelimiz sizlerin tercihi olabilir.

Karpuz modeli çocuk patik yapımını farklı örnekler arayanlar için en şık patik yapılışı diyebiliriz. Kırmızı rengin verdiği güzellik ayrı olduğunu düşünüyorum. Kız çocuklarının kıyafetlerini tamamlayıcı patik modeli olacaktır.

Patik modelleri ve örnekleri arayan arkadaşlarımız sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Oldukça güzel patik modellerimiz sayfamızda mevcuttur. Yeni en güzel örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Karpuz modeli çocuk patik yapılışı

Karpuz keçe taban çocuk patiği modeli

Merhabalar arkadaşlar yine güzel çocukların çok seveceği bir model patik hazırladım.

Çocukların çok seveceği hem kreşler de hem evlerde giyeceği güzel patik yapımı.

24 Numara keçe taban çocuk ayak numarası 1,5, 2, 2,5 yaşlara göre (çocuk gelişimi farklı olabilir her çocuğun ayak numarası farklı olabilir)

Üç renk kullanıldı yeşil ve krem ve kırmızı kullandım.ç

6 Numara tığ kullanılmıştır.

Rengi solmayan siyah inci kullanımı tercih edilmiştir.

Bir keçe taban üstüne yeşil ile sıkı iğne tekniği çalıştım bir belli sayılarla ikili ve üçlü olarak. İkinci sırada yeşil ip ile sıkı iğne tekniği ile ördüm. 3. Sırada krem ile sıkı iğne ördüm bir sıra kırmızı ile boş boncuksuz ördüm diğer sıralarda boncukları ayarlayarak tek boncuk koyarak ördüm. Patik bitince iç kısmından dışarıya doğru zincir çekip üstüne boncuklu bir bağcık ördüm. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Tığ işi, patik yapımı, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Karpuz modeli çocuk patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ