Kavanozdan Avize Yapımı

Kavanozdan Avize Yapımı

canımanne1

Evimi çok sevdiğim için ev dekorasyonu ile de aşırı derecede ilgiliyim. Her daim mutlu ve huzurlu bir yuvanın güzel bir evden de geçtiğine inanıyorum. Baktığımızda içimizi açan ve ferahlatan ya da bizleri bambaşka diyarlara taşıyan evlerimiz olmalı. Bu sayede arkamıza yaslandığımızda o mutluluğu tüm vücudumuzda hissetmeliyiz. Evimiz sadece her gün girip çıktığımız bir mekân olmak yerine içinde keyifli vakit geçirip, huzur bulduğumuz bir yer halini alması gerektiğini düşünüyorum.

canımanne4

Umarım sizler de benim gibi düşünüyorsunuzdur ve evlerinizi gönlünüzden geldiğince dizayn ediyorsunuzdur. Çünkü her gün gidilen bir yer değil de yaşam alanı olarak bakıldığında inanın evimiz gözümüzde daha da anlamlanıyor. Bu konuda isterseniz dergi ve kitapları karıştırarak bilgi edinebilirsiniz, isterseniz de bizim içinde her konuda bilginin barındığı sitemizi inceleyebilirsiniz. Emin olun gördüklerinizin üzerine hayal gücünüzü de eklediğinizde ortaya harika görüntüler çıkıyor.

canımanne2

Kendin yap projesi vakti olan ve bu vaktini evine harcayan hanımlar için oldukça etkili oluyor. Hem bizleri rahatlatıyor hem de ortaya eskilerden meydana gelen yepyeni ürünler çıkıyor. Ben de bu projelerden birini sizlere anlatmak istedim. Belki evlerinizde uygular ve salonunuzda sıcacık bir görüntü elde edersiniz.

canımanne3

Kavanozdan avize yapımı! Bu avizeleri elde edebilmek için öncelikle 4 veya 5 adet son zamanlarda olukça moda olan kavanoz bardaklara ihtiyacımız var. Kavanozlarımızın metal kapaklarını küçük bir delik açacak şekilde kesiyoruz ve ortasından kablomuzu geçiriyoruz. Kapağın iç kısmından ise ampulümüzü takıyoruz. Daha sonra diğer kavanozlara da aynı işlemi uygulayıp bütün kabloları tek bir duyun üzerinde topluyoruz.

canımanne5

Böylelikle kavanozdan avizeniz hazır olmuş oluyor! Umarım sizler de çok beğenir ve evlerinizde severek uygularsınız. Şimdiden kolay gelsin!

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ