Kendin Yap Ayna Projeleri

Kendin Yap Ayna Projeleri

Ev dekoruna renk katan aynalar son zamanlara damgasını vuracak gibi gözüküyor. Dekoratif amaçlı olarak kullanılan aynalar kimi zaman holde kimi zamanda salonda tercihe edilmektedir. Dekoratif aynaların hazır olarak satılanları olsa da el emeği ile yapılan modelleri son zamanlarda daha çok tercih edilmeye başlamıştır. Bunun nedeni ise el emeği ürünlere verilen değerin ve önemin artmasıdır. Sizlerde hayal gücünüzü ve el becerilerinizi kullanarak harikalar yaratabilir, ev dekorunuza renk katabilirsiniz.

Birbirinden güzel ve farklı kendin yap ayna modelleri için aşağıdaki örnekleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

  1. Halat ipler ile yapılan ürünler son zamanlarda oldukça dikkat çekici olmayı başarmıştır. Bu yöntemi sizlerde aynalarınızda kullanarak evinize farklı ve şık bir hava katabilirsiniz. Aynanın etrafını öncelikle halat ipleri ile çevreleyebilir, ardından ise deniz kabukları, deniz taşları veya boncuklar ile süsleyebilirsiniz.
  2. Daha farklı fikirler arayanlar için ise şişe kapaklarını kullanabilirler. Kullandığınız ufaklı büyüklü şişelerin kapaklarını atmayıp biriktirebilir, ardından ise aynalarınızın kenarlarını kaplayabilirsiniz.
  3. İnce odun paçası ile çok şık ve farklı görünen otantik bir ayna sahibi olabilirsiniz. Öncelikle ince bir odun parçası bulunuz. Daha sonra ise odun parçasını aynı kalınlıkta yuvarlak olarak kesiniz ve irili ufaklı daireler elde ediniz. Ardından tutkal yardımı ile aynanızın kenarlarına yapıştırınız. Birçok farklı model ve örnek için sitemizde göz atabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ