Kepeğe Karşı Ev Yapımı Tuz Kürü

Pratik bilgiler köşemize bugün sonuçları gerçekten can sıkıcı görüntülere sebep olan kepeği konuk ediyoruz. Kepek sorunu kadın erkek herkesin muzdarip olduğu ciddi bir cilt sorunudur. Özellikle koyu renk kıyafetler giyildiğinde daha da ortaya çıkan bu sorun insanların hayatını kabusa çeviriyor ne yazık ki. Kıyafetlerinizin ense ve omuzlarına dökülen kurumuş saç derileriniz yüzünden eminiz çok sıkıntılı anlar yaşamışsınızdır.

kepege-karsi-ev-yapimi-tuz-kuru-4

Kepek sorununun çözümü için bin bir çeşit endüstriyel ürün tezgahlarda uzun zamandır yerini almaktadır. Zaman zaman hepimiz bu kimyasal madde içeren ürünlerden kullanıp sorunu çözmeye çalışmışızdır. Kısa vadede hallettiğimizi düşündüğümüz kepek problemi, cildin kullanılan ürüne bağışıklık geliştirmesiyle tekrar başa dönecektir maalesef.

kepege-karsi-ev-yapimi-tuz-kuru-2

Çaresini kimyasal ürünlerde aradığımız her cilt problemi belli bir süre sorun olmaktan çıksa da, bir süre sonra ya nükseder ya da başka cilt sorunlarına sebep olur bu kimyasal ürünler. Yıllardır bir türlü kurtulamadığınız kepek sorununuza çare olacak ve evinizde zahmetsizce uygulayabileceğiniz bir kürden söz etmek istiyoruz.

kepege-karsi-ev-yapimi-tuz-kuru-3

Saç diplerinizdeki kurumuş ve ölü cilt derinizle savaşmaya tuz ile devam edeceksiniz. Evet, yanlış duymadınız bildiğimiz sofra tuzu. Tuz kristalleri doğal peeling etkisi yaratacağı için her banyodan önce saçlarınızı ıslatmadan 4-5 dakika tuz ile saç diplerinize masaj yapmanızı öneriyoruz.

kepege-karsi-ev-yapimi-tuz-kuru-5

Buradaki  püf noktası; cilt derisindeki fazla yağ ve ölü deri hücrelerini yok edecek bu tuz peelingini düzenli bir şekilde yapmaya devam ederseniz hem kepek sorununuzdan kurtulacaksınız hem de yaptığınız masaj sayesinde saç kökleriniz hava almaya başlayıp canlanacak.bir taşla iki kuş vuracağınız bu kürü hemen hayata geçirmek için daha ne bekliyorsunuz?

Bin bir çeşit dantel örneklerine sitemizin ilgili kategorisinde bulabilirsiniz. Aşağıdaki linki sosyal medya sayfalarınızda da paylaşıp takipçilerimizi çoğaltabilisiniz.

kepege-karsi-ev-yapimi-tuz-kuru-1

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ