Canım Anne

Kır çiçekleri uzun lif modeli yapımı

Kır çiçekleri uzun lif modeli yapımı

Kır çiçekleri uzun lif modeli yapımı bir önceki paylaşımlarımız da kare modelini paylaşımını yapmıştık takım olarak uygulayabilirsiniz. Kır çiçekleri kolay kare lifin linkini sizler için alt kısımda paylaştım tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Lif modelleri çeyizler için oldukça önemli olmaktadır. Çeyizlerde en güzel lif modellerine yer verilmektedir. Ayrıca çeyiz bohçalarında olmazsa olmazlardan lif örnekleri yer almaktadır. Damat bohçasına damat lif örnekleri yapılmaktadır. Farklı takım lif modelleri görselliği en güzel olan lif modelini annelerimiz seçmektedir.

Örgü lif modelleri için sayfamızı ziyaret ederek en yeni ve en güzel lif örneklerini bulabilirsiniz. Yeni lif video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Kır çiçekleri uzun lif modeli yapımı

3 Renk lif ipi kullanılmıştır.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Kutu tekniği ve yıldız tekniği ile örülmüştür.

Küçük çiçek detayları tercih edilmiştir.

İlk olarak üst üste 26 tane fıstık yapalım, üçlü fıstık yapıp yıldız tekniği uyguluyoruz. Devamında fıstık yapıp üçlü fıstık ile devam ederken yeşil renk ip ile yaprak detayını uygulayıp sıra sonuna gelene kadar aynı işlemi yapalım. Üçüncü sırada çiçek detayını yapıyoruz. Orta kısmı bu şekilde yapıp bitiriyoruz. Devamında ili renk kutu tekniği ile lif modelinin kenar kısmını yapıp küçük çiçekler yapıp bitirelim. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Kır çiçekleri kolay kare lif yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Kır çiçekleri uzun lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

KIR ÇİÇEKLERİ LİF MODELİ/KOLAY UZUN LİF MODELİ(Kolay Lif Modeli)

#örgülifmodeli #kolaylifmodeli #beşşişpatik #pembeliörgüler . . #merhaba ben pembe küçük PEMBELİ ÖRGÜLER YOUTUBE KANALIMA HOŞ GELDİNIZ . . . ben pembe küçük PEMBELİ ÖRGÜLER youtube kanalıma bu defa …
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ